botanicare
אהבה וזוגיות בסוד האותיות /מיקי גרינפלד PDF Print דואר אלקטרוני

רוצה לדעת מה הסיכוי בזוגיות החדשה שלך? מעניין אותך לברר לפני היציאה לדייט הבא שלך אם יהיה מבטיח מקודמו? מחפשת לדעת אם הזוגי בוגד בך? סוד האותיות תחת שרביטו של אמנון רגב, איש עסקים מצליח אשר גילה את הקבלה יכול לתת לך את כל התשובות שאת צריכה. ראיון! 

המיסטיקה מדגדגת לך ומדי פעם את מנסה לדגום את עתידך באמצעות מיסטיקנית כזו או אחרת. אין לך מושג אם היא שרלטנית ואת ממש לא מבינה מה היא בעצם "רואה" בכוס הקפה שלך. וגם אם מדי פעם יוצא משהו שהיא אמרה שיקרה, את עדיין לא מאמינה גדולה ביכולותיה. מסתבר שלא צריך ללכת יותר מדי רחוק ואת התשובות לשאלות אפשר למצוא בסוד האותיות, הקבלה.

הקשר בין הקבלה לעסקים

מה גורם לאיש עסקים מצליח להעביר את שלל עסקיו לחלק האחורי של חייו ולהתפתח דווקא סוד האותיות?

אמנון רגב, 49, בעל חברת קבוצת רגב העוסקת בתחום הביוטכנולוגיה והטכנולוגיות המתקדמות בארץ, לומד במרץ את התחום כבר שש שנים מצא את הדרך האולטימטיבית לשלב את המיסטיקה עם העסקים, לבחור את החברים שלו, להרצות לילדים ואנשים בתחום סוד האותיות ואף לייעץ בשאלות קשות.
"לא מדובר עבורי בתחום עיסוק חדש, כי אם השלמה לתחום העיסוק הקיים. הכרתי ועבדתי עם אנשים רבים אותם למדתי לאפיין בהסתכלות בסיסית.

כאשר בחרתי בפרוייקט כזה או אחר גיליתי לא פעם כי האנשים בהם האמנתי לא עמדו בציפיות שלי. נוצר אצלי דיסוננס בין מה שראיתי למה שקיבלתי. האכזבות הללו הביאו למשבר אמון באנשים שעובדים סביבי - משבר בזיהוי מהות האדם. מכאן התחלתי לפתח כלים אינטואיטיביים דרך סוד האותיות. למדתי קבלה מעשית באוניברסיטת בר אילן. את חקר סוד האותיות למדתי לבד. ריכזתי שבעה ספרים בתחום ודרכם חקרתי ולמדתי באופן מאוד דידקטי את התחום. התקרבתי לקבלה כאשר הייתי בסוג של ריקנות רוחנית ונפשית עמוקה מאוד."

והיום?
היום מדובר אצלי בכלי אבחון עסקי המשמש למינוף העסקי. כאיש עסקים אני בוחן כל דבר ממספר אספקטים: מי האנשים העומדים מולי ואשר צריכים להוביל את המיזם, והחלק השני הינו בדיקת המוצר. מוצר טוב עם שותפים גרועים - אי אפשר להרים. אני בוחן מיהם האנשים, מהו המוצר (שמות האנשים והשם אשר ניתן לחברה או למיזם - באמצעות תאריך הלידה העברי והלועזי - כך ניתן לבחון את הפוטנציאל אשר קיים. בנוסף לכלים עיסקיים נוספים בהם נבדקו מיזמים).
באספקט האישי חברתי - נותן לי כלי זה לבחור את האנשים שאני רוצה שיהיו בסביבתי. יש לי את יכולת הבחירה להחליט מי מתאים ומי לא.

על מה אתה מסתכל?
החוכמה דרך סוד האותיות הינה ההסתכלות על דרך כתיבת האות בספרים, הערך המספרי של האות ואופן הגיית האות - הכל יחד נותן משמעות של צופן השם. כך ניתן להגיע לרבדים עמוקים ביותר בפוטנציאל האדם החברתי והעיסקי. צריך להוסיף לכך את תאריך הלידה העברי, תאריך הלידה הלועזי ושם האם. ההבדל בין זה לאסטרולוגיה /נומרולוגיה או כל דרך אחרת הוא שכאן ניתן לקבל ראייה רחבה על כל הפוטנציאל של האדם. הקבלה נותנת ספקטרום רחב.

מהי המטרה שלך?
להעביר את החוכמה הזו בדרך שאני פיתחתי ולמדתי אותה לקהל הרחב מהמקום של חילוני בעולם היהדות, עולם הנסתר, קבלה, סוד האותיות. להעביר כמה שיותר מהידע הרחב לתחום החברתי והעסקי. אני מעביר את זה בהרצאות, ערבי רווקים רווקות ובייעוץ אישי.

ברגע שאדם מקבל הסבר לגבי מהות האות, הכח האנרגתי והמיקום שלו בשם האדם - זה הופך לצופן שפוצח. דרך זה ניתן ללמוד מי מתאים או לא מתאים לו.

התשובות שלו הופכות פופולריות ועדות לכך היא תוכניתו המצליחה "מתקשרים בלילה" בימי מוצאי שבת ב 22:00 עד חצות בלילה ברדיו 99.

רגב לא התאפק ואפילו התבאס מהעובדה שאני לא שואלת שאלות על עצמי. כדי להמם אותי הוא התחיל להריץ שאלות אודותיי בקצב של מכונת ירייה, העיקר כדי להראות לי שזה באמת עובד. רבע שעה של מאמץ מרוכז והוא נרגע. כן, אפילו אני, חסרת אמונה שכמוני, השתכנעתי.

אהבה וזוגיות דרך האותיות

"כאשר בחורה בשם רעות אומרת לי שיש לה חבר בשם עדי והיא רוצה למסד את הקשר איתו, אני בודק את האותיות הדומיננטיות בכל שם (האות הדומיננטית היא האות המובילה בשם) - משני השמות הללו יוצא לי רע ואיזה טוב יכול לצאת מרע?
מצד שני יכול להיות גם רע (במשמעות חבר) וזה אומר שדרך סוד האותיות אנחנו יכולים לבחור לעצמנו את הכיוון של הזוגיות."

שאלות פופולריות

מרים פנתה לגבי הקשר עם דוד. היא התלבטה מאוד בשאלה האם הקשר שלה מתאים. היא חיפשה גורם שלישי שיאשר לה לכאן או לכאן. באינטואיציה,בחלק הראשון, למשל, האותיות הדומיננטיות ד' ומ'.התוצאה היא דם, ולתוצאה לשתי פנים. מצד אחד יכול להיות אסון, ומצד שני קשר דם. על פי הבסיס המלצתי למסד את הקשר ברמה של לקבוע שתהיה מערכת יחסים רצינית. זה יעמוד במבחן ובעוד מספר חודשים נראה מה יהיה. אם במקום מרים היו קוראים לה מינה או מלי או מלכה - הקשר לא היה מסתדר. מדוע? מסתכלים על ערך גימטרי,סך האותיות.דוד נותן 5, מלכה היא 5. זה לא יסתדר טוב. אבל, הבחינה האמיתית דרך ספר היצירה וספר מראה הילדים (הספרים עימם עובד רגב). הבדיקה הבאה היא על פי שם. שם בת זוג, שם בן הזוג ותאריך הלידה העברי. נותן תשובה מיידית על הקשר. 90% מהצלחת חיי הנישואין.

במצב אחר,כאשר אנשים כבר נשואים,אני בוחן את עתידם. עתידם יכול להיות בדיוק התוצאה של לפני. אם היו באים לפני החתונה או אחרי, התוצאה אינה משתנה. כמו רעות וערן. תוצאת ספר היצירה היתה כי יהיו להם בעיות אישיות ובעיות פרנסה. כשבאים לקבליסט כמוני, באופן אישי אני מנסה להציל את הזוגיות ואז אני יושב איתם על מה שהיו צריכים לעשות קודם: תיאום ציפיות בכדי לנסות ולשקם את הקשר.

באים אליי עם כל מיני שאלות של לא מתאים לי, משעמם לי, להחליף מקום עבודה, לא כדאי. אחרי זה יש סיפורים של כאלה שנכנסו למערכות יחסים מחוץ לנישואין - כשבהם פונים אנשים שרוצים לדעת את גורל הרומן. 70% שואלים את זה. פה דברים ברורים. רוצים לדעת כמה זמן זה יימשך. אפשר לדעת גם את זה. ברוב המקרים ברומנים, כאשר יש חיבור טוב עם האישה, זה יכול להימשך הרבה זמן. אני צריך להתמודד עם הערך שלי כאדם ובפעם השנייה עם מישהי שמספרת לי סיפור על חייה הפרטיים.
80% מהנשים שואלים על הרומן של הגבר, 30% שואלים על הרומן של הנשים. גבר שבוגד מנסה לקבל חיזוק. מצפונית יהיה לו יותר קל כשזה יהיה בצורה הזו.

כאשר מנסים לברר את נושא המיניות דרך קבלה - קל לוודא מי מיני ומי לא. דרך שם האדם. מגיעים אנשים עם בעיות מיניות: רוצים עוד ואין להם מספיק, בני זוג בעלי יכולת לעשות את זה בצורה בלתי רגילה והשילובים ביניהם, כאן נכנסים לסיטואציה קשה. בדרך כלל נשים בגילאי 30 + עדיין פעילות מינית ביחס לבעל - ואז שואלים מה קורה הלאה ואני לא מתחייב. ממציא פתרונות יצירתיים - כאשר מגיעה אליי אישה כזו אני שואל מה הסביבה שלה. הכוונה בשאלה היא לדעת מה הפעילות החברתית מינית של חבריה. זוגות רבים מגיל 30 פלוס שמחפשים יותר עניין בחיי המין שלהם, מוציאים את זה מהקופסא. כשיש בעיה מחפשים גירויים ובודקים מה אנשים בסביבה שלהם עושים.אני מנסה לחבר לפעילויות שעושים כי זה יכול להיות חד גוני. כאשר הם עושים את זה ביחד או כאשר יש לכך הסכמה זה לא מפרק אותם אלא מחבר אותם. אבל, הבעיה עדיין נשארת אצל אותו אדם. רוב הבעיות אצל הגבר. התשובה אף פעם לא שרירותית. היא צריכה להיות עמוקה.

היתה שאלה אשר הביכה אותך ?
כן. לא מוכן לדבר על זה.

רגב, נשוי ואב לשני בנים 20,18 הוא גבר נאה אשר התרגל לקבל שלל פתקים מהנשים שבקהל ערבי הרווקות שהוא מעביר או מהרצאותיו. גם הצעות לשלישייה הוא קיבל וסיפר על כך במבוכה.

נשים גברים

"אישה בונה אישה הורסת" מכריז רגב. "לאישה יש יכולת אינטואיטיבית שונה משל הגבר. כאשר אישה רוצה בטובתו של הגבר או ברעתו היא מגיעה לשאול. כאשר גבר מספיק חכם להתייעץ עם זוגתו בנוגע לעסקים / חברויות /מיזמים. הוא בדרך כלל יקבל ממנה תשובה אמיתית. אין מחיר לאינטואיציה הנשית. אני ממליץ לגברים להשתמש בכושר הניהול של האישה."

"מבחינת יחסים מחוץ לנישואים - פעמים רבות אני נשאל רק על המאהב או המאהבת. לאנשים יש עניין לטפח את העולם שנקרא העולם מחוץ לנישואים.

כשנשאלתי על כך בפעם הראשונה לא רציתי לענות. אחר כך החלטתי כן לענות. הבנתי כי מדובר בשאלות שכיחות. גיליתי שיש סיטואציות שיכולתי להחזיר את זה אחורה. זה התבטא בשאלה אשר נשאלתי אודות המאהב /ת ומצאתי לנכון דרך מה שראיתי קדימה לומר לאותו אדם שעומד מולי שכדאי לחזור לחיק המשפחה כי התוצאות לכך לא יהיו טובות.

הסיטואציות הן גם כספיות - שלא כדאי להפסיק קשר בגלל הכסף. כאשר לגבר יש קשר מחוץ לנישואין ובעלת ההון היא הרעייה - לא אמליץ לו לצאת מהקשר. השאלות הן לא תמיד באהבה אלא גם בחומר.

יש אנשים שיוצרים קשר עם מאהב על בסיס אינטרסנטי לחלוטין. כמו משווק אשר מנהל קשר עם אשתו של היבואן ממנו הוא קונה סחורה. לא חסרות קומבינציות. לגברים ולנשים.

יש נשים נשואות או רווקוןת אשר מחזיקות בקשר עם גבר נשוי על בסיס חומרי. במקרה כזה, אני ממליץ בחום גדול להפסיק את הקשר. מדובר כאן במכירה נטו של הנשמה.

כמעט כל סיפור הוא סוג של טלנובלה. כמו מזכירה נשואה שיש לה קשר עם הבוס והיא סוחטת אותו להעלאת שכר. הסיפורים מגוונים. החוכמה היא לא הסיפור, אלא למצוא את האיזון. לתת את השילוב של רוחניות ועסקים. למצוא ניתוק או חיבור של קשר ממקום מאוזן ולא ממקום של אמוציות. כאן אני נמצא בתמונה. זו המעטפת של הסיפורים.

אישה שרוצה לנצל מישהו מהעבודה - אני אומר לה כאשר תעשי את זה שעון החול יתחיל לעבוד. ברגע שיש ניצול מיני שני הצדדים יפסידו, לכן כדאי להפסיק ולהגיד שזו טעות. זה בא ממקום אחראי לומר את זה ולא בשליפה.

גם גישור נכנס לתמונה דרך הדלת של ייעוץ בקבלה. זוג החליט להתגרש מתוך החלטה משותפת. אבל, היו שם דברים היסטוריים של ניאוף, רכוש משותף ולא רכוש משותף, בזבוז כספים גדול וזה הגיע לפיצוץ. ממשהו שהיה בהסכמה זה עבר לסוג של אש, מלחמה. פה ערכתי ישיבה עם כל אחד בנפרד כדי לגשר ברמה ההגיונית. זה עבר מהאגו להיגיון.

סגולות לקשר עמוק

חודש סיון משקף את השחור והלבן. השחור והלבן הוא הגימטריה של ישראל. החיבור בזוגיות: הליכה משותפת לדעת לזהות את האור ואת השחור בכל בן זוג ולדעת לעשות הליכה משותפת עם הניגודים על מנת לנסות וליצור קשר, כאשר רגל ימין באותה הליכה רוחנית משקפת את ההליכה אל האור ורגל שמאל משקפת את האגו. כאשר בונים מערכת זוגית - כדי ליצור מהות צריכים להשתמש באור על מנת להתגבר על האגו.

בגימטריה של איש אישה כשמוציאים את הי ' וה -ה' שהם השכינה מאישה נשאר אש כלומר - אוכלים את עצמם, אך כאשר השכינה ביניהם - מערכת היחסים טובה. מתחבר לסוג של נתינה משותפת. הנתינה המשותפת משתקפת בשם השם יהוה - י' משקף את מטבע הכסף הקטן, הה'א משקפת את היד שהמטבע בתוכה ו' משקפת את המעבר ממני אלייך והה' הנוספת את היד שמקבלת - קבלה אמיתית ונתינה אמיתית משקפת את הזוגיות.

עין הרע וטיהור

דרך הקבלה אני יודע לומר האם יש עין הרע על אותו אדם. נשמע לא אמין, אבל זה באמת ככה. כמו איש עסקים מצליח, חבר שלי, שבשנה האחרונה שפע פרנסתו נעצר. ניסינו לבדוק ומצאנו כי המזוזות לא היו תקינות. חיכינו תקופה והחל שיפור קטן. בשלבה הבא ביקשתי ממנו לטהר את הבית. טיהור הבית צריך להיות מתוך הבית. הפרוצדורה לטיהור מפני עין הרע היא ללכת עם קטורת, ולהתפלל "אנה בכוח" תוך הליכה נגד כיוון השעון. אני בעד שבני הבית יעשו זאת בעצמם כאשר הבית ריק מאנשים. כאשר הוא עשה זאת השפע נפתח, אך עדיין לא מספיק. האחרון עשינו טיהור של בית דרך מי ים. הוא אסף מי ים בבוקר ושפך בפינות הבית והכל נפתח. ניחשתי שהשותף שלו עשה לו את זה.

אני ממליץ לאנשים לעשות את זה בכל מקרה אחת לחצי שנה יחד עם בדיקת המזוזות. בקבלה נאמר לא לקבל דברים מוזרים מאנשים כמו קמיעות שאין להם את האוטוריטה לתת את זה. לקמע צריכה להיות מחשבה כמו סאל, סוג של נתינה - צריך להתחבר לזה.

אני מדריך אנשים לגבי העבודה הרוחנית הפנימית.

כיצד אפשר לדעת אם בליינדייט או ראיון עבודה יצליח?

בשני המקרים מספיק לדעת את שם הבליינדייט או המראיין לעבודה בנוסף לתאריך הפגישה ואני יכול לתת המלצה אם הפגישה תצליח או לא תצליח.

כאשר מחפשים שם לילד מה חשוב שיהיה?

החשוב מכל לנסות למצוא את השם בו יש מרכיבים של מים, שמש, אדמה ורוח שהם ארבעת היסודות. לדוגמא, שם אשר יש כמה אותיות אהו"י - הילד יהיה איש רוח בלי חומר וללא איזון, לכן צריך למצוא איזון של כל האלמנטים.

הרצון לאמץ את רגב כחבר קרוב ולהציק לו בשאלות אשר מתעוררות מדי פעם היה גדול, אבל, למרות הפיתוי החלטתי שאני מעדיפה לחיות בתחושה שיש לי את היכולת, גם היא קטנה לשלוט באירועי חיי, אפילו אם זה בחלק קטן מהם.

רוצים לדעת יותר? אמנון רגב - 054-4365496, regevltd@inter.net.il

תגובות
חיפוש
איזו כתיבה רעננה
אוהד (79.179.68.xxx) 2009-04-23 18:39:00

נעים לקרוא את הכתבה.

בהצלחה
משבר
חלי (217.132.217.xxx) 2010-05-20 08:33:14

לאמנון
שלום רב
היתי רוצה לשוחח
להפגש
אני במצוקה  מאוד קשה משבר
 בזוגיות
איני יודעת מה לעשות
אנא אודה
לך
על תגובה מצידך
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."