botanicare
מה צופה לנו העתיד? מוריס פרננדז, אסטרולוג 2010 PDF Print דואר אלקטרוני

 אני חש חובה לכתוב את המכתב הזה אודות מה שאנו, האסטרולוגים, צופים לבאות. אנו בתחילתו של זמן מיוחד מאד בהיסטוריה אשר יגדיר מחדש את יסודות חיינו. הנסיבות האסטרולוגיות הינן יוצאות מהרגיל  

ודרמטיות. שנויים צפויים להשפיע עלינו בכל הרמות, אם כי כל אדם יחווה זאת באופן שונה ובדרגות שונות של אינטנסיביות.

אני כותב מכתב זה כדי שתנצלו את הזמן הזה טוב יותר ותבינו את משמעותו. כאסטרולוגים אנו מודעים למחזורים שמשפיעים על קיומינו; מאחר והמחזור המתקרב יוצא דופן ביותר, אני מרגיש שחשוב לשתף במידע הזה. אנסה לכתוב בפשטות ולא להכביד עליכם במלל ארוך ובפרטים רבים מידי.
כוכבים רבים יוצרים בהדרגה מערך בלתי רגיל ונדיר. מערכת זו התחילה להיבנות בסתיו 2008. מבחינה פוליטית, בתקופה זו פרץ המשבר הכלכלי העולמי וברק אובמה נבחר לנשיא ארה'ב.

המערכת תנוע לשלב שני במשך נובמבר 2009 וינואר/ פברואר 2010 . (סטורן יכנס למזל הקרדינאלי מאזניים ויצור זווית מאתגרת לפלוטו בגדי).

 השלב השלישי יהיה קרוב לודאי החזק והדרמטי ביותר, ויתרחש מסוף יוני עד סוף יולי 2010 , כאשר כל מרכיבי המערכת יסתדרו בצורת צלב, בנקודות הפתיחה של מזלות קרדינאליים בגלגל המזלות האסטרולוגי. (מזלות קרדינאליים מבשרים מחזורים חדשים. הכוכבים המעורבים הם פלוטו, אורנוס, סטורן, יופיטר ומרס). כוכבים אלו נעים מאד לאט, ועל כן מצב שבו גרמי שמיים איטיים ייערכו במבנה של צלב במעלות רגישות אלו הוא בהחלט יוצא דופן.

בנסיבות רגילות, יש אנשים החווים שינויים בעוד אחרים ממשיכים בשגרת חייהם. כאן המערך הוא כה חזק ודרמטי עד שהוא עשוי להשפיע במידה ניכרת על חייהם של כולם... סביר להניח שחייכם לא יהיו אותו הדבר בסתיו 2010!

השאלה שעולה לרוב היא: " זה טוב או רע?" התשובה היא שזה תלוי באופן בו מתייחסים לאירועים; גישה מודעת יכולה לעשות את כול ההבדל.
דבר אחד בטוח: אל תצפו לביטחון, ליציבות וליכולת לחזות את הבאות בתקופה זו. המציאות תשתנה במהירות כך שעדיף לנוע עם הזרם, ובו בזמן להישאר מודעים למתרחש. גמישות היא אחד מהדברים המועילים ביותר בתקופה זו. אפשר להשוות את ההשפעה לגל ענק ההולך ונבנה...אתם יכולים לתפוס את הגל ולהגיע רחוק יותר מכפי שציפיתם ולחוות טרנספורמציה עוצמתית שתרים אתכם למחוזות חדשים. אך הגל הזה יכול גם להרוס דברים רבים שאתם נאחזים בהם.
סביר להניח שהגדרה מחדש תתרחש במגוון תחומים בחייכם: אתם עשויים לשנות את עיסוקכם המקצועי, את מערכות היחסים שלכם, את מגוריכם ואת דפוסי החשיבה שלכם, אם לציין כמה מהם. אנשים חדשים יכנסו לחייכם, אנשים שאתם כעת בקשר איתם יעזבו. רעיונות ומיזמים חדשים יתפתחו ואתם עשויים לחוות השראה והתעוררות להמציא את עצמכם מחדש. הקלפים נטרפים! אורח חיים חדש הולך ונוצר...זהו זמן להתעוררות, למהפכה... מהפכה פנימית וחברתית.

הכול מזדעזע...הכול... מנובמבר 2009 עד אוגוסט 2010 דבר לא יישאר כשהיה. זה יכול להיות טוב מאד, אך עליכם לנווט בתוך השנויים האלו ולמהר לנצל הזדמנויות כשהן מופיעות. אל תנסו לשמור הכול מושלם, אל תנסו לשמור את העגה ולאכול אותה: שנויים יכולים לשאת אתכם לרמות חדשות ואולי גבוהות יותר של עצמכם, אך יהיה עליכם להרפות מהצורך שלכם בביטחון בתקופה זו. זה הזמן לסיכון, המצאה מחודשת, רעיונות חדשים, מושגים חדשים, חזון חדש ודחף ותנופה לגרום להם לקרות. אתם יוצאים להרפתקה בין אם אתם יודעים זאת או לא, בין אם אתם רוצים בזה או לא. ההצעה שלי: חיו עם הרעיון בשלום, אל תתנגדו להרפתקה. אם תקבלו אותה, היא תהיה לטובתכם. אם תלחמו ותתנגדו, לא תנצחו. זו כוונתי בפתיחות ללקיחת סיכונים... זה הזמן לקחת 'הימור'.

בהסתכנות אין כוונתי להכנה לכל יוזמה טיפשית הכרוכה בסיכון גבוה שתוצאותיה אינן בטוחות. הכוונה היא לשמיעת קריאה פנימית לאמת...דברים שהתכחשתם אליהם, דחיתם, התעלמתם, פחדתם, אך אלו הם דברים שאתם יודעים שהיו אמיתיים. זה הזמן להקשיב לקריאה אמיתית. כוונו את עצמכם לקלוט את המסר...

מבחינה קולקטיבית, כוחות השחיתות והמניפולציה ינסו לשמור שליטה בהתפתחות האירועים, אך הם צפויים להתפורר. שערוריות יציפו את החדשות... אירועים טבעיים ימשיכו לזעזע את האדמה. במקרה הרע, עלולה לפרוץ מלחמה בקיץ 2010 או אחריו, משום ששנויים דרמטיים יאיצו התלקחות פחדים ומחלוקות. אך זה לא חייב לקרות; אנו הבוראים של גורלנו בתוך מצב נתון.

במהלך שינויים אלו יש חשיבות מכרעת לשמירה נאותה על מערכת החיסון שלכם משום שחיוביים ככל שיהיו, הם עשויים להמם אתכם ולהחליש את מערכת החיסון שלכם: אכלו בריא יותר, הימנעו מאוכל מהיר ומסוכרים, איכלו שום ובצל מידי יום, התעמלו, מצאו זמן לנוח מהמרוץ, אל תתנו לשליליות להשתלט- אלו הם טיפים בסיסיים שיכולים לשמור אתכם מקורקעים.

וחשוב: המצב המתחמם דומה לפיסת ברזל מותכת שאפשר לרקע לצורה טובה יותר- הן מהבחינה אישית והן מהבחינה הקיבוצית. היו שגרירים של הטוב והימנעו מבזבוז זמן על פרטים טפלים. לדוגמא, אנו רואים את האדמה מידלדלת ואת המשאבים וזני בעלי החיים בסכנת היכחדות, אך אנשים מבזבזים זמן בויכוח אם התחממות עולמית מתרחשת או לא, או האם היא תוצאה של מעשי האדם או לא. זה לא משנה! מה שמשנה הוא שעולם הטבע נעלם לנגד עינינו כתוצאה מפעולותינו: זיהום אוויר, ברוא יערות ורמות שיא של רעלים מהווים מציאות, בלי קשר לויכוחים על התחממות עולמית.

גם הכלכלה לא תתייצב בזמן הקרוב... ואולי זה הכרחי. וכך גם עם אספקטים רבים אחרים בחייכם... לא תהיינה תשובות מיידיות. היו סבלניים והמשיכו לעשות כמיטב יכולתכם. כשהמחזור יסתיים, נסיבות חדשות יופיעו. אי אפשר להאיץ את התהליך באופן מלאכותי. זמנים דרמטיים אלו הם הזדמנות עבורנו לארגן מחדש את חיינו האישיים והקיבוציים. במהלך הגדרתם מחדש של תחומים רבים נוכל לזנוח הרגלים רעים והיאחזויות. היפתחו לרעיונות חדשים, והשקיעו במה שעובד, במקום בסיפוקים מיידיים. סבלנות היא עוד נכס נחוץ.
בהקשר זה, אל תצפו שאחרים ישתנו לטובה אם אינכם עושים זאת בעצמכם. אנו מאשימים את הממשלות ומשליכים את תסכולנו על ה'רעים', אך איננו מצליחים לפתוח את הלב בעצמנו. עדיף להיות פעילים ממלאי צדקנות.


תאריכים חשובים:
30 באוקטובר עד תחילת דצמבר 2009
15 בינואר עד 15 בפברואר 2010
25 ביוני עד 5 באוגוסט 2010
1 בנובמבר עד 26 בדצמבר 2010


הצעות כלליות:
הבינו שזוהי הזדמנות להמציא את עצמנו מחדש בדרך טובה יותר.
הבינו שיהיה מחיר לשלם, משהו צריך ללכת.
אם אתם מאבדים משהו או מישהו, הבינו שזהו סימן של תקופה זו, השתמשו במשבר כדי לפרוץ לאופקים חדשים וליצור משהו חדש.
הבינו שזוהי הרפתקה וקיים הכרח בלקיחת סיכונים.
הבינו שאין זה זמן לצפות לביטחון, אנו במעבר.
הקשיבו לאמת הפנימית שלכם, גרמו לחיים שלכם לקרות באמת עכשיו.
שמרו על מערכת החיסון שלכם: הימנעו מתזונה לא בריאה ההופכת אתכם לפגיעים לנגיפים.
תמכו בחברים ובבני משפחה, כולנו נזדקק זה לזה במשך זמן המעבר.
טפחו את האימון הרוחני שלכם: חשוב ביותר לחיזוק מערכת החיסון.
עשו כמיטב יכולתכם לעשות טוב: מה שתזרעו כעת ישפיע עכשיו ובעתיד.

יש עוד הרבה לומר ולהסביר, אך הבנתם את הנקודה...
הזדמנות מדהימה לפנינו, כעת ובמהלך 2010... מחזור מהסוג הזה לא ארע בהיסטוריה לאחרונה. אנו יכולים לצפות לדרגה מסוימת של הרס, זה המחיר לשלם, אך הסיכוי לחוות התעוררות וליצור עתיד טוב יותר נמצא בהישג ידינו. אנו נמצאים כעת בעיצומה של מהפכה- מהפיכה רעיונית, רגשית ו/או רוחנית... אנו באמת בעיצומה.


אני מאחל לכם כל טוב וברכות אינסופיות בזמן הזה ואחריו!
מי ייתן ותקבלו הנחיה ותממשו את הפוטנציאל הגבוה ביותר שלכם....

באהבה,
מוריס פרננדז
www.mauricefernandez.com

 

 

 

 

 

 

 


תגובות
חיפוש
עוספי
הדיל (109.67.48.xxx) 2010-09-29 04:18:04

רתצתי לדעת על עתיד מה צפוי לי מתי אני
מתחילה אהבה חדשה ורציני
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."