botanicare
תחזית עד ה-11.6.09 PDF Print דואר אלקטרוני
מאת: האסטרולוג והנומרולוג, אביב בר
טל' 1-800-661800, נייד: 050-7119353

אביב בר, מפות אסטרולוגיות, נומרולוגיות ופתרונות מהקבלה, יעוץ זוגי, מקצועי, כלכלי, ובחירת שמות, לייעוץ טלפוני / פגישה חייגו עכשיו !!!, טל' 1-800-661800

טלה: 21.3 - 20.4

זהו זמן מתאים לעיסוק בתחום הזוגיות, לפנויים - השבוע מתאים במיוחד למפגשים רומנטיים. ביחסים קיימים, בני זוג עשויים להפתיע ולרגש. דווקא השבוע זה לא הזמן לסגור את עצמכם, אנשים חדשים עשויים להפתיע ולעזור, מבחינת תעסוקה - מומלץ לחשוב על לימודים או הכשרה מקצועית שיעזרו לכם להתקדם בשאיפותיכם, כדאי ברצינות לבדוק כיוון שיעניין אתכם.

שור - 21.4 - 20.5

יכול להיות בימים הקרובים שתרגישו שהסביבה הקרובה קצת נכנסת לכם לוורידים, וקצת מבקרת אתכם, אתם פשוט בתקופה קצת רגישה ולכן הרבה תגובות סביבתיות נלקחות בצורה קצת רגשנית מידי, מאד יעזור לכם אם תצאו קצת מהבית ותפגשו חבר קרוב או תצאו קצת לנופש בימים הקרובים, תשתדלו לקחת את הסביבה בפרופורציות.

תאומים - 21.5 - 21.6

ייתכן שמכרים יבקשו עזרה אך עליכם, להשתדל להתחמק באלגנטיות, זה עלול ליצור וויכוחים ומריבות ללא שום סיבה. בימים הקרובים תידרשו ותיתבעו לתת את מיטבכם ולא בהכרח תקבלו משוב על מאמציכם, אל תרגישו מנוצלים, לטווח הארוך זה יועיל לכם. העבודה תהיה רבה והלחץ עליכם גדול, תיאלצו להתמודד ולהחליט החלטות קשות בעבודה.

סרטן - 22.6 - 22.7

הימנעו מלבקש דברים שאתם יכולים אולי לסדר בכוחות עצמכם. יהיה לכם קל יותר לריב עם אנשים ולכן עליכם להישמר. מבחינה כספית - ניראה שאתם קצת מתוסכלים, תשתדלו רק לחשוב על מה יהיה הלאה וגם לעשות שיהיה יותר טוב, אל תיבנו על אף אחד מפני שאתם רק תתאכזבו בסופו של דבר מהסביבה.

אריה - 23.7 - 22.8

בזוגיות - אתם מתנהגים קצת מוזר ודי לא יודעים מה אתם רוצים אפילו מעצמכם, אם התחיל לכם לא מיזמן קשר ניראה כי אתם לא שבעי רצון מתוכן הקשר ואתם לא יודעים מה לעשות? אז לפני שאתם מסיקים מסקנות חפוזות תחשבו פעמיים שלא תהרסו בצורה כזו שלא ניתן אח"כ לתקן - קצת סבלנות, לפעמים הסבלנות משתלמת

בתולה - 23.8 - 22.9

קשר רגשי עם חברים מאוד חשוב לכם בימים הקרובים וניתן לנצלו בצורה שתועיל לכם במספר נושאים. ניראה שחברים יכולים מאוד לעזור לקדם אתכם מבחינה תעסוקתית או ע"י ראיון עסקי ו/או כלכלי כלשהו, השתדלו להיות עם ראש פתוח ואם צריך גם לספוג ביקורת, בכדי לשפר את מעמדכם הנוכחי.

מאזניים - 23.9 - 23.10

התעסקות בענייני הבית יגיעו לכלל פתרון במחיר של התמודדות, ויכוח והרבה מאמצים, אל תסחפו למריבות מיותרות. לא מומלץ ליזום התחלות חשובות בנושא הבית, דחו כל מה שחשוב לימים הבאים. אתם מרגישים צורך לברוח מהעולם ולהתבודד. מומלץ שתמצאו לכם פינה נוחה ומנותקת לצורך התבודדות, בזמן הקרוב מאוד מומלץ לקחת את עצמכם ולנסוע לטיול.

עקרב - 24.10 - 21.11

אתם עלולים להרגיש עייפות או עדיין לסבול מבעיה המתקשרת לימים האחרונים. יש לכם רצון להסתגר ולהפחית במגע עם אחרים, להחביא את הרגשות שלכם. ניסיון לתקשר עם אנשים יכול לעזור לכם. יחסים יכולים להציק כרגע ולהוביל להרגשה של מחנק. נסו לא להיסחף לשליליות, זה יעבור בקרוב מאוד למרות שכרגע אתם לא אופטימיים.

קשת - 22.11 - 21.12

ניראה שאתם עייפים קצת יותר מידי בזמן האחרון, כדאי מאוד להתחיל למצוא גם זמן למנוחה ושלוות נפש, ניראה כי הלחץ שסביבכם לא נותן לכם שלווה, אם תמשיכו בקצב חיים לחוץ כזה ניראה שטוב לא יהיה ואתם עלולים לקרוס יום אחד, ימי שישי שבת מומלצים למנוחה במיוחד מבחינת העומס הנפשי אותו צברתם בתקופה האחרונה.

גדי - 22.12 - 20.1

ללומדים כמעט ברוב התחומים צפוי זמן טוב. אם תעברו בחינות אז ניראה שתהיו מרוצים מהתוצאות. יחד עם כל זה תהיו עם היד על הדופק. לא מומלץ להיתפס לעודף אופטימיות ולכן גם לא מומלץ לזלזל ולהזניח. בימים הקרובים תרגישו שמחים ונלהבים, קשרים מפתיעים עם חו"ל עשויים להתחדש, תיתכן הזמנה לנסיעה חשובה, אל תפסלו אותה.

דלי 21.1 - 18.2

זוגיות, זהו זמן מתאים לעיסוק בתחום הזוגיות, ימי שישי ושבת ניראה פוטנציאל די טוב לתחילתו של קשר חדש, יכול להיות גם שעשוי להיווצר קשר באופן לא צפוי. ביחסים קיימים, בני זוג עשויים להפתיע בהצעה, או תוכנית משותפת קרובה לחיזוק של הקשר (אל תילחצו). יש דגש על הקרובים אליכם והם חשובים לכם יותר מדברים אחרים.

דגים 19.2 - 20.3

כספים - זמן לא קל במישור הפיננסי / הכספי, הוצאתכם עלולות להיות גבוהות מהרגיל, תשתדלו להיות זהירים בכל הנוגע להשקעות פיננסיות. היכולת שלכם לקחת החלטות בנושא זה אינה במיטבה. אתם נכנסים לשלב מעשי יותר בתחומים חדשים ובעלי אתגר. שיקול הדעת בתקופה זו עבורכם צריך להתקשר לטווח ארוך ולביטחון כלכלי, תשתדלו להיות עם עיניים פקוחות.

 


תגובות
חיפוש
תחזית השבוע לא עודכנה
איריס (77.127.161.xxx) 2009-06-12 18:54:06

היי
לא עדכנתם לשבוע הזה תחזית חדשה.
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."