botanicare
,תחזית אסטרולוגית מה-17 עד 27 במאי PDF Print דואר אלקטרוני

מאת: האסטרולוג והנומרולוג, אביב בר
טל' 1-800-661800, נייד: 050-7119353
אביב בר, מפות אסטרולוגיות, נומרולוגיות ופתרונות מהקבלה, יעוץ זוגי, מקצועי, כלכלי, ובחירת שמות  

 

תחזית שבועית 21-05-09
מאת: האסטרולוג והנומרולוג - אביב בר
טלה: 21.3 - 20.4
המצב רגיש סמיך ודחוס, אתם נמצאים במצב רגשי מורכב וכל דבר אתם לוקחים אישית ומאבדים פרופורציות, כדאי לכם להתחיל להירגע בכדי לא להרוס קשרים עם הסובבים אתכם - תקשורתית אתם מתוחים ולעיתים מתפרצים לפני שאתם חושבים (לא אופייני לכם, כדאי שתשתדלו לחזור לעצמכם), מבחינה כספית בזמן הקרוב ניראה קצת לחץ, בקרוב צפויות הוצאות לא מתוכננות.

שור - 21.4 - 20.5
אתם מלאים בחוסר בהירות ולא מובנים לסביבה, אתם עוקצניים וציניים במיוחד, מצד אחד אתם זקוקים לחום תמיכה ופרגון, ומאידך אתם מראים כאילו שום דבר לא מזיז לכם, אם אתם רוצים ליהנות מרגישותם ונוכחותם של האנשים האהובים עליכם כדאי שתפסיקו לשחק אותה שולטים במצב ותראו יותר רגישות.

תאומים - 21.5 - 21.6
כלפי חוץ התקשורת נוטה לפלספנות ואתם נראים תקשורתיים וזורמים במיוחד, אך פנימית אתם מרגישים מותשים מבחינה רגשית ויש לכם קשיי זרימה. מבחינה זוגית אפשרויות הכרות חדשות (מומלץ לפתוח את העיניים). בימים הקרובים אתם עוקצניים וביקורתיים, כדאי להירגע ולקחת את הסביבה בקלות כמה שניתן.

סרטן - 22.6 - 22.7
אתם מרגישים כובד וחוסר זרימה, כדאי מאוד להתחיל לקחת את עצמכם יותר בקלות ובכלל שתתחילו להיות יותר קלילים ותצאו מההרגל של ההתכנסות בתוך עצמכם, מבחינה תקשורתית הביטוי נוטה לרגישות ולרגשנות, אי בהירות ובלבול, מומלץ שתשתחררו ותתחילו יותר לזרום עם החיים בחיוך יותר גדול.

אריה - 23.7 - 22.8
שישי שבת אתם נינוחים ומרגישים טוב, מראשון עד רביעי ישנו לחץ רגשי קל, אך אין מה לדאוג ביחס להרגשה זו (מיום חמישי היא תתחיל לחלוף) מבחינה זוגית שבוע של הזדמנויות זוגיות רציניות שבהחלט חבל לפספס, אם תדעו להשתחרר מהימים המעיקים באמצע השבוע - תגדילו את הסיכויים בנושא, לא מומלץ לפספס הזדמנויות.

בתולה - 23.8 - 22.9
שבוע הפכפך המלווה בחוסר יציבות ותקשורת צינית, שישי שבת הרגישות בשיאה אתם מבולבלים וחסרי יציבות. מבחינה זוגית - אתם לא מספיק יציבים, ולא יודעים כרגע מה אתם רוצים, יכול להיות גם מצב של קשר עם שני בני זוג, במקביל מתוך הצורך לבדוק מי יותר טוב, תפסיקו להיות קטנוניים כל כך אף, אחד לא באמת מושלם.

מאזניים - 23.9 - 23.10
הרגישות נמצאת בשיאה אתם זקוקים לחום ולתמיכה מעל הצורך הטבעי לו אתם רגילים, דבר המכניס אתכם קצת ללחץ ומחשבות מעיקות כדאי מאוד שתשתחררו ותהיו יותר זורמים (תחזרו לעצמכם). מבחינה תקשורתית המתח והעצבים נמצאים בשיאם ואתם עלולים לפגוע בסביבה - נסו להירגע, בכדי לא לפגוע ביקרים לכם.

עקרב - 24.10 - 21.11
שישי עד ראשון הביקורת והקטנוניות העצמית שולטת בכם, שני עד רביעי הביטחון העצמי עולה ואתם מתחילים קצת להרגיש יותר טוב, מבחינה זוגית - אתם חסרי יציבות ומחפשים לפרוץ מסגרות - לתפוסים כדאי להשתדל לא להרוס את הקיים, אתם עלולים להצטער רק בגלל רגע אחד של שעמום ועיניים גדולות, שיהיה בהצלחה.

קשת - 22.11 - 21.12
שישי עד ראשון בערב, אתם תקשורתיים זורמים ופתוחים, פתאום בצורה בלתי מוסברת מיום שני עד חמישי אתם נופלים לכובד ומרגישים כי אתם חנוקים, אנרגיה זו מוזרה לכם. מיום רביעי לקראת הערב תורגש הקלה מסוימת. בזוגיות אתם יורדים לבני/בנות זוגכם לחיים ללא צידוק - כדאי ומומלץ להירגע ולחשוב טוב לפני שאתם פולטים אנרגיה רדיואקטיבית שעלולה לפגוע.

גדי - 22.12 - 20.1
אתם זורמים, פתוחים והתקשורת במיטבה, מיום שני בערב עד רביעי אתם נכנסים למצב רגיש ומתמלאים במשחקי כוח ורצון לשלוט, כדאי שתתחילו לשלוט בעצמכם. בזוגיות, אתם מרגישים נסחפים מבחינה רגשית ומרגישים מאוהבים, כדאי שלא תשלו את עצמכם זו לא התקופה שלכם, לא מומלץ כרגע להתחיל התחלות זוגיות חדשות.

דלי 21.1 - 18.2
שישי עד יום ראשון בערב אתם מרגישים חזקים ומלאי גאווה, בזוגיות אתם מנסים להכתיב את תוכן הקשר ולשלוט בעניינים ולשחק את החלילן מהמלין, מבחינה מינית אתם נסחפים ומלאי תאוות יצרים, מיום שני עד רביעי אתם נופלים לרגישות יתר, חוסר ביטחון ומצבי רוח משתנים - כדאי שתתאפסו במוקדם.

דגים 19.2 - 20.3
שישי עד ראשון בערב, אתם עסוקים ומוטרדים ממצבכם הכלכלי וממעמדכם המקצועי, אתם מרגישים רצון לקחת סיכונים, אך אתם מרגישים תקועים וחסרי זרימה. מבחינה תקשורתית - הרגישות נוטה לתקשורת רגשנית. מומלץ להכניס את הדברים יותר לפרופורציות כדי לא לאבד שליטה מילולית, כדאי שתתחילו לקחת את הדברים בקלות יותר.

 


תגובות
חיפוש
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."