botanicare
,תחזית עד ה-14.4.09 PDF Print דואר אלקטרוני

מאת: האסטרולוג והנומרולוג, אביב בר
טל' 1-800-661800, נייד: 050-7119353
אביב בר, מפות אסטרולוגיות, נומרולוגיות ופתרונות מהקבלה, יעוץ זוגי, מקצועי, כלכלי, ובחירת שמות, לייעוץ טלפוני / פגישה חייגו עכשיו !!!, טל' 1-800-661800

09-04-09
מאת: האסטרולוג והנומרולוג - אביב בר
טלה: 21.3 - 20.4
התפתחויות יהיו בקצב מהיר עם צורך בהחלטות מהירות. גם מיום ראשון והלאה זמן טוב מצפה לכם, זמן טוב צפוי לכם בתחום הקריירה. יתאים לסכם נושאים עם מעבידים ושותפים. אופציות והזדמנויות חדשות בפתח ויביאו אפשרויות רווח וחיזוקים בתחום הפיננסי.
שור - 21.4 - 20.5
עשויות לצמוח בעיות בקשר עסקי או כספי. אם אפשר עדיף לחכות עוד מס' שבועות לפני שמגיעים להחלטה. משעות הבוקר והלאה יהיה זה זמן טוב, ייתכן ותפגשו אנשים מעניינים היום, אנשים אשר הגיעו מרחוק או כאלה בעלי רקע שונה מאוד מכם.

תאומים - 21.5 - 21.6
אם לא מילאתם לוטו הרבה זמן, כדאי לכם לנסות (רק לא להיסחף!). השבוע זה שבוע עם אפשרויות טובות יותר מבחינתכם. תנו לעצמי שלכם לצאת החוצה ללא חשש, אנשים יקבלו אתכם היום בצורה פתוחה הרבה יותר, נצלו זאת למענכם.

סרטן - 22.6 - 22.7
אתם עדיין עסוקים בנושאי עבודה ומנסים לבנות את עצמכם בדרך חדשה. עליכם לוודא שאתם עושים זאת בדרך הנכונה כיוון שנראה שאתם בדרך להתנהגות של מלחמת כוחות עם הקרובים לכם. היזהרו מלפעול בצורה אימפולסיבית והשקיעו יותר זמן ביחסי ציבור, כדי להביא אליכם אנשים חדשים שעד היום התרחקו מצורת עבודתכם בגלל חילוקי דעות.

אריה - 23.7 - 22.8
בתקופה האחרונה עוברים עליכם הימים בעיסוקים כמעט סביב אותם הנושאים ובצורות שונות. בעיקר, עדיין לא השתחררתם מכל נושאי השותפויות והזוגיות שבמחיצתכם. לעומת פעמים קודמות, נראה שאתם כבר יודעים לאן נושבת הרוח בחייכם ואולם עליכם להשלים עם הנסיבות ולבדוק שהדעות הראשוניות שלכם שהינן ברובן דעות קדומות, לא משתלטות ומנהלות לכם את החיים.

בתולה - 23.8 - 22.9
גם בני זוג עלולים לאכזב בתחום הכספי או אתם עשויים להתאכזב מהמקורות הפיננסיים עליהם בניתם. הימנעו מלבקש דברים שאתם יכולים אולי לסדר בכוחות עצמכם. עשויות לצמוח בעיות בקשר עסקי או כספי. אם אפשר עדיף לחכות יומיים שלושה לפני שמגיעים להחלטה.

מאזניים - 23.9 - 23.10
אלו שנולדו בשליש האחרון של המזל חייבים להיזהר בכל הנוגע לשותפויות בחייכם. נראה שהנסיבות הינן כאלו שאתם חייבים להתחלק עם האחרים ואין לכם חשק וסבלנות לעשות זאת. לא תהיה לכם ברירה, אלא להבין ולהתפשר עם הקיים במידה ואינכם רוצים למצוא את עצמכם מבודדים. לשאר ילידי המזל, כדאי להמשיך ולעסוק ביצירה שתעזור לכם לנווט את האנרגיה למקום הנכון.

עקרב - 24.10 - 21.11
נושאי עבודה ממשיכים להיות מאוד מהותיים עבורכם וזאת בגלל העובדה שאתם נפתחים להזדמנויות חדשות. עליכם ללמוד להקשיב לעצות של חברים ולא להניח להצעות כי נדמה לכם שאינן מעניינות. בבית מכינים לכם הפתעה שאולי בשלב הראשוני תגרום לכם להתרגשות ועניין, אך בטווח הרחוק תרגישו מחויבים לאלו שכרגע מתאמצים בשבילכם.

קשת - 22.11 - 21.12
כדאי לשמור בסודיות על המהלכים אותם אתם מתכננים, ההצלחה טמונה בדיסקרטיות וביכולתכם לא לגלות את קלפיכם. בזמן האחרון יש לכם רצון להסתגר ולהפחית במגע עם אחרים, להחביא את הרגשות שלכם. ניסיון לתקשר עם אנשים יכול לעזור לכם. סף הרגישות גבוה והדבר יכול לתת את ביטויו גם בפן הבריאותי.

גדי - 22.12 - 20.1
בימים הקרובים תהיו עמוסים בשיחות עם הקרובים לכם במשפחה ובעיקר הדור הצעיר יותר יחפש את קרבתכם. עליכם לשמוח על כך, כיוון שהדבר אומר שאיכפת להם מכם ודעתכם חשובה ומתקבלת.

המשך בדף הבא
דלי 21.1 - 18.2
בימים אלו כמו בכל התקופה האחרונה, מצב הרוח שלכם מתנדנד למדי ונע כל הזמן בין תחושות שהנה הכול מסתדר עבורכם ואז מגיע פתאום אירוע שמושך אתכם אחורה ונותן לכם תחושה קשה. יהיה לכם יותר קל אם תבינו שאתם נמצאים בתקופה שבה אתם בונים את אישיותכם מחדש, כך שזה טבעי שאחרי כל עלייה תהיה גם נפילה וההיפך.

דגים 19.2 - 20.3
אתם נמצאים תקופה ארוכה במצב שבו אתם שואלים את עצמכם שאלות על מנת להבין את המניעים של עצמכם. היכולת שלכם להתחבר אל מעמקי הנפש העמוקים ביותר תגרום לכך שתוכלו להרחיב את יכולת ההבנה שלכם לחיים ועל ידי כך תמגנטו אליכם את האנשים הנכונים לכם. בזמן זה, כדאי לכם גם לבצע קניה חדשה ומפנקת.

 


תגובות
חיפוש
האסטרולוג הזה הכי טוב שקיים
קרן ב.ד. (85.250.159.xxx) 2009-04-11 18:38:25

אין מה להגיד כל מילה מיותרת הבן אדם הזה פשוט
טוטח שחבל על הזמן כל מה שהוא אומר זה פשוט
בדיוק עוד לא נפגשתי באדם כל כך מקצועי
ורציני, אני פשוט ממליצה לכם בחום
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."