botanicare
תחזית עד ה-2.4.09 PDF Print דואר אלקטרוני

מאת: האסטרולוג והנומרולוג, אביב בר
טל' 1-800-661800, נייד: 050-7119353
אביב בר, מפות אסטרולוגיות, נומרולוגיות ופתרונות מהקבלה, יעוץ זוגי, מקצועי, כלכלי, ובחירת שמות,

תחזית שבועית: ל 26-03-09
מאת: האסטרולוג והנומרולוג - אביב בר
טלה: 21.3 - 20.4
אתם על הסוס השבוע, שחקו אותה. הרנטגן הרגשי שלכם בפעולה ואתם מסוגלים לקרוא את הרגשות של הסובבים אתכם. נסו לנצל זאת לפעולות חיוביות. מוכנים לתת מעצמכם? שבוע נפלא לכך. נסו לנצל זאת לחיזוק הקשר עם חברים וקרובים. ניראה כי חברים יעזרו וייתנו תמיכה למאמצים שלכם וגם אתם נותנים יותר תמיכה ועזרה לאחרים.

שור - 21.4 - 20.5
זמן עם מתחים הקשורים לדאגות ומועקות אותם טרם פתרתם. התעסקות בדברים איזוטריים יכולה להיות מועילה מאוד. תוכלו כרגע גם להתקדם בתחום בו אתם מתעניינים וגם לשחרר חלק מבעיותיכם הרגשיות בעזרת דברים רוחניים. כדאי לשמור בסודיות על המהלכים אותם אתם מתכננים, ההצלחה טמונה בדיסקרטיות וביכולתכם לא לגלות את סודותיכם.

תאומים - 21.5 - 21.6
אתם נמצאים בתקופה חדשה ביכולת ההקשבה לעצמכם וההבנה כיצד לנהוג עם אחרים. נראה שעובדה זו בולטת כיוון שאתם מוזמנים למקומות חדשים שבהם אתם נדרשים להוכיח את עצמכם וכישוריכם. היכולת שלכם להיות פתוחים ולא להדחיק שום דבר גורמת לכך שהערוץ אותו פתחתם אל האחרים, יגרום לכך שתקבלו מהיקום את בקשותיכם במידה ותבקשו נכון.

סרטן - 22.6 - 22.7
בימים אלו יהיו לכם הזדמנויות חדשות בנושאי העבודה שלכם ועובדה זו תכניס אתכם ללחץ פנימי, כיוון שייתכן שהציפיות שיהיו לכם עם עצמכם לא יעמדו בקנה אחד עם העובדות בשטח. עליכם ללמוד לא לדרוש מעצמכם יתר על המידה וכל מה שיקרה בשבוע זה אמור ללמד אתכם פרופורציה לגבי האופן בו עליכם לקחת דברים וליישמם.

אריה - 23.7 - 22.8
ניראה שהשבוע זהו הזמן הנכון לתכנן לעצמכם חופשה מרעננת. אל תבואו בציפיות יתר וזרמו עם ההתרחשויות. הכוכבים המביאים יחד איתם אוירה של הנאות ופינוקים עם בן/בת זוג מאוד פעילים בשלב זה עבורכם. יכולת הדיבור שלכם שתהיה במיטבה ותעזור לכם לעשות את ההחלטות הנכונות עם האנשים המתאימים לכם.

בתולה - 23.8 - 22.9
הנושאים שיעסיקו אתכם בשבוע זה הוא היחסים הבין אישיים שלכם. יש לכם רצון להביאם לשינוי, אך עדיין אינכם יודעים כיצד לעשות זאת. לאחרונה נהגתם לדרוש את החופש שלכם בכל דרך אפשרית ואף הבהרתם כי אתם רוצים לשבור את המסגרות הישנות של חייכם. כדי לבצע את ההחלטות הנכונות, עליכם לבדוק בשנית מהם צרכיכם הפנימיים.

מאזניים - 23.9 - 23.10
נראה שנושא הזוגיות עולה אצלכם מאוד באינטנסיביות. אתם עושים חשבונות נפש ביחס לחייכם בהווה ובעבר ומבינים כי דרך ההתנהגות שלכם במקרים רבים הייתה שגויה. זה הזמן שלכם לשנות את סגנון ההתנהגות שלכם על ידי ראיית חצי הכוס המלאה ולא הריקה כפי שנהגתם לאחרונה.

עקרב - 24.10 - 21.11
בימים אלו תיכנסו להילוך גבוה בנושאי עבודה. אירועי התקופה האחרונה מנעו מכם להשקיע בעבודה ונראה שבבית היו צריכים אתכם יותר ממה שחשבתם. אל תשקעו בריחוף ושמרו על ראש פתוח בנוגע לרעיונות חדשים בנושאי עבודה. ידידים יעזרו לכם להתפתח במידה ולא תתפסו לעקשנות ותצפו שהכול יתנהל בהתאם לתפיסה שלכם.

קשת - 22.11 - 21.12
בימים אלו מי שביניכם פנוי הרי שזה הזמן לשנס מותניים ולצאת לחפש את בן או בת הזוג המתאים לכם. גם אלו מכם הנמצאים בתוך קשר, זה הזמן לרענן ולהתחדש ולא לקחת את הזוגיות כמובן מאליו. גם התחום היצירתי שבחייכם עשוי להיות מואר עכשיו כך שחבל לכם לאבד רגעים מיותרים, גשו מייד לפעולה, כדאי לכם.

גדי - 22.12 - 20.1
אתם עסוקים מאוד בענייני הבית והמשפחה. נראה שהאירועים המתרחשים גוזלים מכם את כל תשומת הלב ואתם נתונים כולכם בתוך האירועים המשפחתיים. תקופת זו תמיד עמוסה וחשובה עבורכם ואולם הפעם כדאי לכם לחרוג מהרגלכם ולבדוק את עצמכם ביחס לאחרים. כדי לא לצאת מותשים מתקופה זו, עליכם ללמוד לשים לעצמכם מחסומים.

דלי 21.1 - 18.2
בימים אלו תהיו עסוקים עם הסביבה הטבעית שלכם בניסיון לשפרה ולעשותה נעימה יותר עבורכם. מבחינה כלכלית תקבלו עזרה מהקרובים לכם, אתם מרגישים חלשים כאשר אתם נמצאים במצב בו אתם זקוקים לעזרה ובכל פעם שאתם צריכים להיעזר באחרים, אתם מרגישים פגיעה באגו שלכם. מומלץ שתטפלו בחולשה זו שלא תפריע לכם.

דגים 19.2 - 20.3
שבוע זה יהיה עמוס כולו בנושאים הקשורים לכספים וכיצד אתם מנהלים את חייכם בנושאים אלו. יש לכם יכולת לשנות סגנון חיים ותפיסת עולם על ידי מהפך בחייכם ואולם אתם מקובעים בתוך שמרנות ופחד של שחרור הישן. זה הזמן הנכון שלכם לבצע את השינויים שכבר מזמן רציתם לעשות.

 


תגובות
חיפוש
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."