botanicare
,תחזית עד ה-26.3.09 PDF Print דואר אלקטרוני

מאת: האסטרולוג והנומרולוג, אביב בר
טל' 1-800-661800, נייד: 050-7119353
אביב בר, מפות אסטרולוגיות, נומרולוגיות ופתרונות מהקבלה, יעוץ זוגי, מקצועי, כלכלי, ובחירת שמות,

תחזית שבועית עד ה-26.3.09
מאת: האסטרולוג והנומרולוג - אביב בר
טלה: 21.3 - 20.4
ייתכן שמכרים יבקשו עזרה אך עליכם לנסות לא לערב חברים ועסקים ביום יומיים הקרובים. זמן עם החלטות לא פשוטות בתחום הקריירה. היו מוכנים לכך שבמקום העבודה יופעל עליכם לחץ לא קטן. נסו לקבל זאת ולהתמודד בצורה חיובית.


שור - 21.4 - 20.5
זמן טוב לחשיבה פילוסופית יותר או דתית יותר. יש לכם יכולת טובה כרגע להבין דברים מופשטים. אתם בימים חשובים בנושא קידומכם. זמן טוב לחתום על חוזים ולטפל בנושאים משפטיים. במידה ואתם נבחנים ההצלחה תהיה גדולה מציפיותיכם

תאומים - 21.5 - 21.6
עשויות לצמוח בעיות בקשר עסקי או כספי. אם אפשר עדיף לחכות יומיים שלושה לפני שמגיעים להחלטה. הימנעו מלבקש דברים שאתם יכולים אולי לסדר בכוחות עצמכם. יהיה לכם קל יותר לריב עם אנשים ולכן עליכם להישמר. מומלץ לא להיכנע למצבים של רכושניות עודפת.

סרטן - 22.6 - 22.7
נראה שהעבודה חשובה לכם מאוד כדרך ביטוי לחיים ואכן למרות הקשיים, יש לכם גם אופציות להצליח. כרגע עולות הצעות חדשות על הפרק ואתם בדילמה עם עצמכם האם לממש אותן או לחכות. כדי לוודא שאינכם עושים טעויות מומלץ לכם לגשת לייעוץ מקצועי שיעזור לכם לכוון את דרככם. בכל מקרה, השתדלו לפעול בשיקול דעת ולא מתוך לחץ.

אריה - 23.7 - 22.8
בימים אלו אתם שוב שוקלים נסיעה ואכן זהו הצעד הנכון במידה ויש לכם את הפרטנרים הנכונים לכך. אתם זקוקים לחופשה זו כדי לאוורר את הראש לאחר הלחץ של התקופה האחרונה. נושאים חדשים עולים על הפרק גם בענייני עבודה. הרעיונות קוסמים לכם ואתם צריכים לבדוק את התוכניות באם יתאימו לכם גם לאורך זמן ולא רק בזמן ההתרגשות של ההתחלה.

בתולה - 23.8 - 22.9
הצורך שלכם לבצע חידושים בדרך חייכם חזק במיוחד. לאחרונה שיניתם תדמית דרך עיסוק חדש ועכשיו אתם מבקשים להביא את השינוי גם לחייכם האישיים. אתם צודקים בחשיבתכם, אך הבנה זו מביאה אתכם לעיסוק בנושאים כספיים שאינם אהובים עליכם. לא תהיה לכם ברירה אלא לבדוק את כל האפשרויות הכלכליות העומדות לרשותכם לפני קבלת החלטות.

מאזניים - 23.9 - 23.10
נושאי זוגיות יהיו מאוד משמעותיים בחייכם בגלל תחושת הריקנות האופפת אתכם. יש לכם אכזבות מאנשים קרובים בכל הקשור לנושאי שותפויות ולא רק בזוגיות האינטימית שלכם. עובדה זו מביאה אתכם לחשוב שמשהו דורש טיפול מהיסוד ואכן זהו הזמן המתאים שלכם לעשייה זו. מאחר ואינכם אובייקטיבים כדאי לכם להיעזר באיש מקצוע או אף חבר אמין שיעזור לכם לקבל פרופורציה.

עקרב - 24.10 - 21.11
מומלץ לכם לבדוק מחדש את כל נושאי העבודה ולהיערך בהתאם לנסיבות המתחדשות ולא לשמר את הקיים. אתם עומדים בפני התפתחויות ואפשרויות חדשות ואפשרויות שידחפו אתכם קדימה, אך נראה שאתם מפחדים מהשינויים. התייעצו עם אנשים קרובים לכם כדי לנסות לראות את העובדות מהצד ולא להיתקע על הישן, הנוח והמוכר.

קשת - 22.11 - 21.12
ניראה שהדחף הפנימי שלכם עכשיו הוא לא לענייני עבודה ומשמעת, אלא מנותב לצורך לפרוק עול כדי לגרום לעצמכם ריגושים. נושאי עבודה שוב עולים על הפרק אך גורמים לכם למתיחות בעיקר עם עצמכם כי אתם מרגישים שאתם לא עומדים בציפיות ובעיקר של עצמכם. הרשו לעצמכם תקופה של פריקת עול קלה שלאחריה תשובו לתלם.

גדי - 22.12 - 20.1
המשפחה הקרובה לכם תדרוש מכם הרבה תשומת לב ואתם תעמדו בדילמה, כיוון שמצד אחד יש לכם רצון אדיר להיות טובים אל כולם ולהקל עליהם ומצד שני, תהיו בתסכול עם עצמכם כיוון שתרגישו שאתם נותנים לאחרים אך לא מקבלים את התודה הראויה לכם והמגיעה לכם לאחר כל ההשקעה שלכם. עליכם ללמוד מהם גבולות הנתינה שלכם.

דלי 21.1 - 18.2
תקופה זו עמוסה עבורכם אך נראה שאתם מתחילים לתפוס את הכיוון הנכון לכם ויודעים כבר מהי דרך ההתנהגות הנכונה עבורכם. יש לכם הזדמנויות להתחלות חדשות גם אם הדבר נעשה מתוך קושי. אל תדחו את העזרה שאתם יכולים לקבל מהבית כיוון שהיא תעזור לכם לעבור את תקופת ההתלבטות ובכך שתקבלו עזרה, תוכלו לפנות לעצמכם זמן לנושאים החדשים.

דגים 19.2 - 20.3
נושאי כספים יהיו משמעותיים השבוע כתוצאה מהתפתחויות חדשות. אפשרויות נוספות ייפתחו בפניכם בתנאי שתסכימו לצאת מהשגרה ולהוציא כספים בדרך יותר ספונטאנית. זה הזמן שלכם לפתוח מחדש את המערך הכלכלי שלכם ולבדוק אותו מחדש. אלו מכם שעדיין אין לכם תוכניות מסודרות לטווח הארוך, זה הזמן שלכם לעשות זאת.

 


תגובות
חיפוש
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."