botanicare
תחזית מה--25 במרץ 2010 PDF Print דואר אלקטרוני

תחזית שבועית: ל 25-03-2010
מאת: האסטרולוג והנומרולוג - אביב בר    1-800-661800   050-7119353
טלה: 21.3 - 20.4
יכולת העשייה שלכם בשבוע זה עומדת להיחסם ותהיה לכם הרגשה שאתם מבצעים את הדברים בקושי רב. חברים קרובים ינסו לעזור לכם לצאת מהמבוי הסתום אליו נקלעתם .תאלצו לצאת מתחושת החשדנות שלכם ולשתף פעולה עם חבריכם. יש לכם הזדמנות לחדש קשרים עם חברים לאחר תקופה ארוכה שהקשר נותק, שיהיה בהצלחה.

שור - 21.4 - 20.5
בשבוע זה יהיו חיי החברה שלכם ערים במיוחד. חברים מתקופות קודמות יחזרו למלא חלק נכבד בחייכם ואתם תשמחו להכניסם שוב לחייכם. השתדלו בשבוע זה להשתתף בכמה שיותר אירועים חברתיים, כיוון שתוך כדי כך תשיגו לעצמכם חברים חדשים ואף תהיה לכם ההזדמנות לשפר את מעמדכם החברתי. גם העבודה שלכם תפרח כתוצאה מקידום יחסיכם האישיים.

תאומים - 21.5 - 21.6
בשבוע זה תרגישו שקיעה אנרגטית כתוצאה מכך שאתם מרגישים חסומים בדברים שהייתם רוצים ליישם עבור עצמכם. לאחרונה הצלחתם בתוכניותיכם כך שעכשיו הייתם אמורים ליהנות מהפרות, אך אתם מרגישים שאינכם יכולים לעשות זאת. תחושות אלו ודומות להן יגרמו לכם לרצות להתכנסות פנימה. השתדלו לצאת בין אנשים ולא לשקוע בתוך עצמכם.

סרטן - 22.6 - 22.7
כוח פיזי הנלווה אל תחושה ממשית שיש לכם יכולת לממש את תוכניותיכם הוא הדבר הטוב ביותר שיקרה לכם בשבוע זה. הכוחות המחודשים שיגיעו לאחר תקופה של שפל יאפשרו לכם ליישם אחד לאחד את כל התוכניות שתכננתם אותם מזה זמן רב. ענייני כספים יהיו אחד הדברים הראשונים שתרצו ואף תאלצו להסדיר .היעזרו בחברים קרובים כדי לעשות סדרי עדיפויות נכונים.

אריה - 23.7 - 22.8
אתם עסוקים עם בני המשפחה שלכם כתוצאה מכך שלוחצים אתכם להתנהג בצורה השונה ממה שהייתם רוצים. אין לכם ברירה, אתם חייבים להתחשב בדעתם של אחרים ולהשביע את רצונם. נושאי כספים מדאיגים אתכם במיוחד ואתם מעוניינים לפתור בעיה זו בצורה יסודית. לא תהיה לכם ברירה אלא לפתוח את עצמכם בצורה יצירתית יותר כדי להרוויח עוד כסף

בתולה - 23.8 - 22.9
נושאי המשפחה ישובו השבוע להיות מאוד דחוסים עבורכם וזאת אחרי תקופה ארוכה של הפוגה. אתם נאלצים להשקיע בבני המשפחה ועובדה זו גורמת לכם לאי נחת מסוים. אתם מרגישים מחויבים לקרובים לכם וזאת לאחר השמחות אותם חוויתם לאחרונה. צעירים אחרים מבני המשפחה מדאיגים אתכם ואתם מודעים לעובדה שאין לכם פתרונות פלא לזרז את העניין.

מאזניים - 23.9 - 23.10
נושאי הבית והמשפחה יהיו מאוד משמעותיים בזמן זה עבורכם. אתם עוברים שינויים קיצוניים ביותר לאחרונה ובכל פעם שנדמה לכם שכבר עברתם כברת דרך ופתרתם חלק מהבעיות הרי שצצות בעיות חדשות הדורשות פתרון מיידי. כדי לא לצאת מפרופורציה, כדאי מאוד שתרבו לצאת כמה שיותר עם חברים ותרשו לעצמכם להתפרק בבילויים אטרקטיביים.

עקרב - 24.10 - 21.11
נושאי עבודה יהיו אינטנסיביים בשבוע זה בגלל הצורך שלכם להתחדש בנושא. יש לכם אפשרות לקדם את עצמכם מקצועית אם תעיזו לפנות לדרך חדשה. ללא קידום ושינויים תרגישו כי אינכם ממצים את היכולות שלכם. אל תזניחו נושאי בריאות שהתפתחו לאחרונה ויש לכם אפשרות לקבל עזרה דרך תמיכתם של חברים המבינים ומתמחים בנושאים אלו.

קשת - 22.11 - 21.12
חיי הזוגיות שלכם בשבוע זה יהיו רגישים במיוחד. אתם תהיו מודעים לעובדה שאתם נמצאים במצב של ניגוד אינטרסים ביניכם לבין הקרובים לכם. ייתכן כי תאלצו להסכים עם דעתם של האחרים וזאת כתוצאה מהעובדה שאתם תלויים בהם ונכון לתקופה זו אינכם יכולים להשתחרר מתלות זו. חילוקי דעות אלו עלולים לגרום לכם לאיבוד אנרגטי ולחולשה פיזית.

גדי - 22.12 - 20.1
השבוע עליכם להיזהר ממאבקי כוחות שבהם אתם עשויים לצאת כשידכם על התחתונה. קיימת אפשרות שתגיבו בתוקפנות כלפי אנשים קרובים, כיוון שתרגישו כי הם לא מבינים אתכם ואולי אף לא באים לקראתכם. את התשובות עליכם לחפש בתוך עצמכם ולא לצפות שאחרים יעזרו לכם להבין את נסיבות חייכם. זה הזמן שלכם להקשיב לקול הפנימי שלכם המנחה אתכם.

דלי 21.1 - 18.2
השבוע יהיה זמן בו תרצו לחדש ולהרחיב את חייכם המקצועיים. נסו לגייס לשם כך את מירב המאמצים. אל תחפשו אפשרויות קידום במקומות רחוקים ואצל אנשים שאינכם מכירים אתכם, אלא דווקא חפשו אותם דרך מעגל העבודה הקרוב ביותר אליכם. במידת הצורך כדאי לכם אף לנסוע למקומות המרוחקים ממקום מגוריכם כדי לחזק את מעמדכם המקצועי.

דגים 19.2 - 20.3
השבוע הוא עוד חלק בתוך תקופה בה תפיסת העולם שלכם משתנה וזאת כתוצאה מהכרות עם אנשים, קרובים וידידים. ייתכן כי את התשובות לכל בעיותיכם תנסו למצוא דרך התחברות לנושאים מיסטיים ורוחניים שונים. נסיעות שונות לצרכי לימודים במסגרת חברתית מוכרת הוא הדבר הנכון לכם לצורך העשרת עולמכם הרוחני ואף המקצועי.

 


תגובות
חיפוש
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."