botanicare
תחזית עד ה-7 בינואר 2010/ אביב בר PDF Print דואר אלקטרוני

אביב בר, מפות אסטרולוגיות, נומרולוגיות ופתרונות מהקבלה, יעוץ זוגי, מקצועי, כלכלי, ובחירת שמות, לייעוץ טלפוני / פגישה חייגו עכשיו !!!, טל' 1-800-661800

טלה - 21.3 - 20.4
נושאי משפחה ובית יטרידו ויעיקו. היזהרו מלהיות רכושנים כלפי אנשים הקרובים אליכם רגשית. קיימת כרגע נטיה כזאת והיא עלולה ליצור מתחים וריבים. לא מומלץ ליזום התחלות חשובות בנושא הבית, דחו כל מה שחשוב לשבועות הבאים. אל תופתעו אם תקבלו מתנה בקרוב מאחד מבני המשפחה.

שור - 21.4 - 20.5
נסיעות ועוד נסיעות, השבוע תבלו יותר על הכבישים. נסו ליהנות מכך. בעיה אשר קשורה באנשים קרובים יכולה להיפתר היום על ידי שיחה. אתם קולטים היום אנשים אחרים על ידי חוש שישי. ניראה כי אתם מרגישים טוב דבר אשר גורם לכם לחיוביות וחיוניות רבה.

תאומים - 21.5 - 21.6
הארנק יהיה בשימוש בימים הקרובים. היזהרו משליפות יתר של סכומים גדולים. מבחינת תעסוקה גם אם יש לכם בוס קשוח יכול להיות קל יותר להשיג העלאה בתקופה זו. נדמה לכם שאנשים מציצים לכוון הכיס שלכם? יכול להיות שזה נכון. סכסוכים עם אחרים ומאבקי כוח, יכולים לצוץ בתחום המשפחה או החברים הקרובים תנסו למנוע זאת.

סרטן - 22.6 - 22.7
אנשים יחושו בצורך שלכם להתקרב רגשית ויאהבו את זה. שמתם לב שאחרים מושפעים מכם בימים האחרונים? אכן קל לכם לשכנע. מוכנים לתת מעצמכם? זוהי תקופה נפלא לכך. נסו לנצל זאת לחיזוק הקשר עם חברים וקרובים. בהתאם, תוכלו ליצור מפנה חיובי בכל מה שקשור לתחום אותו אתם מייצגים.

אריה - 23.7 - 22.8
כדאי לשמור בסודיות על המהלכים אותם אתם מתכננים, ההצלחה טמונה בדיסקרטיות וביכולתכם לא לגלות את קלפיכם. התעסקות בדברים איזוטריים יכולה להיות מועילה מאוד. תוכלו כרגע גם להתקדם בתחום בו אתם מתעניינים וגם לשחרר חלק מבעיותיכם הרגשיות בעזרת דברים רוחניים. יחסים יכולים להציק כרגע ולהוביל להרגשה של מחנק.

בתולה - 23.8 - 22.9
קשר רגשי עם חברים מאוד חשוב לכם בשבוע זה וניתן לנצלו להעמקת קשר קיים. הפן החברתי ייצוגי שלכם יהיה במיטבו. חברים יעזרו וייתנו תמיכה למאמצים שלכם וגם אתם נותנים יותר תמיכה ועזרה לאחרים. זמן טוב לחשיבה פילוסופית יותר או דתית יותר. יש לכם יכולת טובה כרגע להבין דברים מופשטים.

מאזניים - 23.9 - 23.10
אופציות והזדמנויות חדשות בפתח ויביאו אפשרויות רווח וחיזוקים בתחום הפיננסי. אתם נכנסים לשלב מעשי יותר בתחומים חדשים ובעלי אתגר. שיקול הדעת בתקופה זו עבורכם צריך להתקשר לטווח ארוך ולביטחון כלכלי. אתם מפגינים יותר אכפתיות כלפי האנשים שעובדים איתכם והדבר תורם לפופולאריות שלכם. זמן מתאים לטיפול בענייני כספים.

עקרב - 24.10 - 21.11
תרגישו שמחים ונלהבים לקראת מצבים חדשים, נסיעות, לימודים והרגשת בטחון עצמי בהתמודדויות. תיתכן הזמנה לנסיעה חשובה. זהו זמן מתאים לעיסוק בתחום הזוגיות, לפנויים השבוע מתאים במיוחד למפגשים רומנטיים, כדאי מאוד להגיע למשא ומתן בדבר שיפור תנאי עבודתכם במישור הכספי.

קשת - 22.11 - 21.12
עשויות לצמוח בעיות בקשר עסקי או כספי. אם אפשר עדיף לחכות יומיים שלושה לפני שמגיעים להחלטה. יהיה לכם קל יותר לריב עם אנשים ולכן עליכם להישמר. מומלץ לא להיכנע למצבים של רכושניות עודפת. אתם עשויים להרגיש חולשה ועייפות, נסו להחזיק מעמד ולא להגיע למצב של התפרצויות.

גדי - 22.12 - 20.1
לפנויים עשוי להיווצר קשר באופן לא צפוי. זהו זמן מתאים לעיסוק בתחום הזוגיות, לפנויים השבוע מתאים במיוחד למפגשים רומנטיים. התחום הרומנטי מפתיע ואופטימי. אתם רגשיים יותר ומסוגלים להעמיק את הקשרים שלכם. בהתאם, תנו לעצמי שלכם לצאת החוצה ללא חשש, אנשים יקבלו אתכם היום בצורה פתוחה הרבה יותר.

דלי 21.1 - 18.2
עכשיו בהחלט כדאי לטפל בבריאות, ניתן בימים הקרובים לפתור בעיות מציקות. מקבלים יותר תשומת לב בעבודה? אל תיבהלו, השבוע אתם יכולים להרשים אחרים בביצועים שלכם. ייתכן שתגיע ידיעה משמחת בקשר לעבודה, אתם תרגישו הרבה יותר טוב לאחר מכן. יכול להיות מאוד שאדם קרוב אליכם יהיה זקוק לעזרתכם נסו להקשיב ולעזור.

דגים 19.2 - 20.3
אין לכם ילדים? בימים הקרובים זה בהחלט זמן טוב להתחיל לחשוב על כך. זה הזמן להתחיל בפרויקט יצירתי, האנרגיות מצוינות לכך. תנו לעצמי שלכם לצאת החוצה ללא חשש, אנשים יקבלו אתכם השבוע בצורה פתוחה הרבה יותר, השבוע תדעו איך לפעול ומה לעשות בקשר עם אחרים אם לא תתנו לשכל להפריע.

 


תגובות
חיפוש
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."