botanicare
תחזית מה-26 בנובמבר PDF Print דואר אלקטרוני

מאת: האסטרולוג והנומרולוג, אביב בר טל' 1-800-661800, נייד: 050-7119353
אביב בר, מפות אסטרולוגיות, נומרולוגיות ופתרונות מהקבלה, יעוץ זוגי, מקצועי, כלכלי, ובחירת שמות, לייעוץ טלפוני / פגישה חייגו עכשיו !!!,

תחזית ל26-11-2009
מאת: האסטרולוג והנומרולוג אביב בר
טלה: 21.3 - 20.4
בימים הקרובים ניראה לכם שאתם על הסוס, על לא מומלץ להיסחף. ניראה זמן לא קל מבחינה הכספית. הוצאותיכם עלולות להיות גבוהות מהרגיל. היו זהירים בכל הנוגע להשקעות פיננסיות. ילדים עלולים להרגיש פחות טוב או להיות מוטרדים מבעיה כלשהי, מבוגרים - ניראה שהמצב משפיע אליכם מבחינה זוגית ויכול ליצור הפרעות וכעסים - השתדלו להימנע.

שור - 21.4 - 20.5
לא מומלץ להתחיל עסקים חדשים, או פרויקט רווחי חדש. נסו לא להגיב בצורה אימפולסיבית, למרות הדחף לעשות כך. אתם עלולים לחוש בעייפות, כבדות ואף מצוקה פיזית, בגדול ניתן לומר שזה לא ממש השבוע שלכם, ואפילו ניראה שזה שבוע קצת לא סימפטי, תשדלו לא להוציא מתח ועצבים מיותרים על אנשים שאתם אוהבים.

תאומים - 21.5 - 21.6
ניראה שמקשיבים לכם היום, היכולת התקשורתית שלכם במיטבה ואתם יכולים לנצל זאת. אתם מרגישים צורך לברוח מהעולם ולהתבודד. מומלץ שתמצאו לכם פינה נוחה ומנותקת לצורך התבודדות. לא מומלץ ליזום התחלות חשובות בנושא הבית, דחו כל מה שחשוב לימים הבאים. ניסיון לתקשר עם אנשים יכול לעזור לכם.

סרטן - 22.6 - 22.7
ניראה כי אתם מתוחים בזמן האחרון בצורה מוגזמת ואפילו בצורה לא פרופורציונאלית נסו לשחרר את הלחצים בעיסוק בתחביב כלשהו, זה זמן טוב ליצור דברים. אתם יותר רכושנים כלפי אחרים מבחינה רגשית וקשה לכם לא לריב איתם. אל תיבנו על עזרה של אף אחד, ניראה שזה עלול להיות אחד ממקורות האכזבה שלכם.

אריה - 23.7 - 22.8
תנו לעצמי שלכם לצאת החוצה, אנשים יקבלו אתכם היום בצורה פתוחה הרבה יותר. מומלץ לשמור יותר על הבריאות כרגע, אם כי כדאי לשמור על קור רוח. אתם הרבה יותר ביקורתיים וזה יכול לגרום לחיכוכים עם אחרים או לתת להם להרגיש דחויים. היו זהירים בכל הנוגע להשקעות פיננסיות לתווך ארוך.

בתולה - 23.8 - 22.9
ימים אלו משפיעים על יחסים רגשיים. בני זוג נוטים לדרוש מכם יותר. בני זוג עלולים להוציא אתכם משלוותכם, אולי בגלל עניין חברתי. אתם צריכם לגלות כרגע איפוק. התקשורת שלכם עם אחרים נוטה להיות בעייתית, לא בטוח שאתם מבינים היטב את מה שאומרים לכם. ניראה שזהו זמן בו אתם מרגישים שאין סוף לבעיות ולמתחים.

מאזניים - 23.9 - 23.10
ימים טובים לעליית מדרגה בתחום היחסים, ולתוכניות רציניות משותפות. ייתכן ותאלצו לטפל בנושאי כספים המעיקים עליכם. עם זאת לא מומלץ ליזום התחלות חדשות משום סוג. זהו זמן טוב לעיסוק במיסטיקה ולשחרר לחצים ומתחים בעזרת לימוד עצמי. בעבודה - ניראה שיחס הסביבה אליכם לא מעודד ולא מפרגן לכם מספיק.

עקרב - 24.10 - 21.11
עשויות לצמוח בעיות בקשר עסקי או כספי. אם אפשר עדיף לחכות יומיים שלושה לפני שמגיעים להחלטה מבחינה כספית. קיים סיכוי גדול יותר לבעיה כלשהי הקשורה ברכבים. ענייני חו"ל יהיו על הפרק. יש סיכוי לפגוש אנשים אשר הגיעו ממקום רחוק. סף הרגישות גבוה והדבר יכול לתת את ביטויו גם בפן הבריאותי.

קשת - 22.11 - 21.12
זמן טוב לחשיבה פילוסופית או רוחנית. יש לכם יכולת טובה כרגע להבין דברים מופשטים. השבוע ייתכנו מצבים לא פשוטים בהתמודדות עם נושאי בירוקרטיה. יתכן שעייפות מצטברת לא נלקחת בחשבון, אך אתם עלולים להרגיש חולשה אם לא תשמרו על עצמכם בימים אלו. ניראה שמישהו מוסיף רגישות רבה לתגובותיכם השבוע, אתם תרגישו פגיעים ואמוציונאליים באופן בולט.


גדי - 22.12 - 20.1
בימים הקרובים תידרשו ותיתבעו לתת את מיטבכם ולא בהכרח תקבלו משוב על מאמציכם. העבודה תהיה רבה והלחץ עליכם גדול במיוחד. אתם נענים לפעילות חברתית ולמפגשים עם חברים, אך ייתכנו מצבי לחץ ורגישות לפגיעות בגין דברים שיאמרו לכם. ימים אלו משפיעים על יחסים רגשיים. בני זוג נוטים לדרוש מכם יותר. מבינה כספית - אתם עלולים להפסיד סכום כסף בגלל עקרון כלשהו.

דלי 21.1 - 18.2
אנשים יפרגנו ויחמיאו לכם על הופעתכם. וכלו כרגע גם להתקדם בתחום בו אתם מתעניינים וגם לשחרר חלק מבעיותיכם הרגשיות בעזרת דברים רוחניים. כדאי לשמור בסודיות על המהלכים אותם אתם מתכננים, ההצלחה טמונה בדיסקרטיות וביכולתכם לא לגלות את קלפיכם לסביבה, בנוסף כדאי לפתוח עיניים טוב בדרכים בתקופה זאת.

דגים 19.2 - 20.3
יש לכם רצון להסתגר ולהפחית במגע עם אחרים, להחביא את הרגשות שלכם. ניסיון לתקשר עם אנשים יכול לעזור לכם. ביום שבת יהיה זה זמן נחמד בעל השפעות חיוביות. הרנטגן הרגשי שלכם בפעולה ואתם מסוגלים לקרוא את הרגשות של הסובבים אתכם. נסו לנצל זאת לפעולות חיוביות. היכולת שלכם להיפתח לאופקים חדשים טובה.

 


תגובות
חיפוש
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."