botanicare
,תחזית מה-29.10 עד 5 בנובמבר 2009 PDF Print דואר אלקטרוני

אביב בר, מפות אסטרולוגיות, נומרולוגיות ופתרונות מהקבלה, יעוץ זוגי, מקצועי, כלכלי, ובחירת שמות, לייעוץ טלפוני / פגישה חייגו עכשיו !!!, טל' 1-800-661800

תחזית ל29-10-09
מאת: האסטרולוג והנומרולוג אביב בר
טלה: 21.3 - 20.4
השבוע אתם מחפשים סביבה מאוזנת, שלווה ורגועה ומתרחקים מאנשים לא נעימים, ניראה שבכלל בזמן האחרון רכילות גורמת לכם למתח וחוסר מנוחה ולרצון להתרחק מאנשים שמקטרים. באהבה אתם מעניקים מעצמכם בצורה שקופה וחסרת פרופורציות, לא מומלץ להיות יותר מידי שקוף, כדאי להכניס קצת הגיון לעניין בכדי לא להיפגע.

שור - 21.4 - 20.5
שישי עד ראשון אתם מחפשים חום ותמיכה אך מראים את ההפך (צריך ליזכור שלהראות חולשה זה סוג של חוזק. שני עד רביעי אתם קצת מרחפים, נכנסים לעולם משל עצמכם ומתנתקים מהמציאות. באהבה - אתם לחוצים ומלחיצים ללא סיבה, כדאי שתתחילו להתאפס.

תאומים - 21.5 - 21.6
שישי עד ראשון יש בכם חוצפה, חוסר טאקט, ורצון להוכיח לכולם כמה אתם צודקים (כדאי שתפתחו את העיניים קצת יותר), בכלל השבוע אתם מנסים לחנך את כולם בכפייה ומלאים משחקי גאווה ואגו, בזוגיות - חוסר יציבות ובלבול, מומלץ להשתדל שלא לפגוע בסביבה, זה יכול להיות מאוד ארסני, תשדלו להרגיע את עצמכם.

סרטן - 22.6 - 22.7
מומלץ מאוד שתפסיקו עם הכובד המיותר של חייכם קצת יותר חיוכים ואמונה באנשים ובחיים בכלל לא יזיקו, השבוע אתם ביקורתיים מאוד כלפי עצמכם ומלווים את עצמכם בשאלות כמו: לאן הגעתי בחיים ? ומה יהיה?, מבחינה נפשית, מיום שלישי תורגש רגיעה די משמעותית, מבחינה מקצועית ניראה שיש סיכוי לקידום בזמן הקרוב.

אריה - 23.7 - 22.8
אתם מלאי חיוך ומרגישים קלילים (בקיצור ניראה שחזרתם לעצמכם). בזוגיות אתם מחפשים אטרקציות חדשות ומנסים להתחיל כמעט עם כל מי שסביבכם, כדאי קצת להיות יותר ממוקדים במטרה אחת ולא להתפזר יותר מידי, למי מבינכם שמצפה לקשר רציני חבל על הציפיות המיותרות, מיום שלישי אתם מרגישים קצת תקועים - אין צורך להתרגש.

בתולה - 23.8 - 22.9
השבוע מלא עליות ומורדות מבחינה רגשית, שישי שבת התקשורת נוטה לרגישות וחוסר בהירות אתם מלאי מצבי רוח משתנים ובלתי יציבים, ראשון עד רביעי יש נטייה לויכוחים ומריבות מיותרים, מיום רביעי אתם מתוסכלים ללא סיבה אמיתית הנראית לעין, מומלץ מאוד לצאת לסוף שבוע קצת מהבית בכדי להירגע זה רק יועיל.

מאזניים - 23.9 - 23.10
אתם נרגשים, רגישים ומרגישים מבולבלים במיוחד. באהבה: יש לכם הרגשה של התאהבות, רק קשה לכם לקלוט את המסר המדויק מהצד השני ולהבין את הרמזים והכוונות, אם לא תתייאשו יש סיכוי לאהבה חדשה שתוביל לקשר רציני, קצת אופטימיות לא תזיק. כספים - תקופה של בזבוזים והוצאות - מומלץ לא להיסחף.

עקרב - 24.10 - 21.11
שישי שבת אתם מרגישים קצת כבדים והתקשורת נראית מאוד תקועה. ראשון עד שלישי נטייה לציניות וביקורתיות, מיום רביעי לקראת הערב האנרגיה והביטחון העצמי עולים וגוררים איתם כנות מוגזמת וחוסר טאקט, ולכן מומלץ להיות קצת יותר מאופקים עם הסביבה. באהבה: ניראה קצת שבוע קשה ולא יותר מידי סימפטי, מומלץ להימנע מסכסוכים.

קשת - 22.11 - 21.12
ניראה שאתם מרגישים אנרגטיים במיוחד וחוסר טאקט מלווה אתכם, מבחינה תקשורתית.
שישי אתם מתפלספים וזורמים במיוחד, מיום שבת עד רביעי אתם הופכים לציניים ועוקצניים ומנסים לחנך את העולם בכפייה (ניתן לומר קצת מוגזמת אפילו). בזוגיות - התנתקתם קצת, ואתם מקרינים ריחוק לבני ובנות זוגכם, מומלץ להקרין יותר חום, אהבה ופרגון - רק תרוויחו מזה.

גדי - 22.12 - 20.1
אתם נמצאים בקונפליקט די רציני עם עצמכם - מצד אחד אתם רוצים להיות ספונטניים ולנסות לרוץ קדימה, אך מצד שני אתם עצבניים, כבדים, לא זורמים וניראה שאפילו לוקחים את התקופה בצורה קצת קשה, אתם לא כמו שבאמת הייתם רוצים להיות, בזוגיות אתם נוטים לכוחניות וויכוחים מיותרים עם בן/ת הזוג.

דלי 21.1 - 18.2
אם ניתן לומר זאת בקצרה אז השבוע אתם מחפשים במה וקהל להראות את עצמכם ולהוכיח לכולם כמה אתם יודעים. מינית - האנרגיה נמצאת בשיאה ומגבירה את כושר הדמיון המפותח אשר ניחנתם בו. בזוגיות - לתפוסים שביניכם: מומלץ לא להתפתות כרגע לריגושים זמניים, לפנויים - זה לא הזמן המומלץ להיכנס כרגע לקשר רציני.

דגים 19.2 - 20.3
שישי שבת האנרגיה בשיאה אתם מרגישים טוב, נראים טוב ומקרינים חוזק.יום שישי ניראה שאתם מפיצים אנרגיה אשר גורמת לחזר קצת אחריכם. יום שבת ניראה קצת יותר רגוע, ראשון עד שלישי לא נראים לעין הרבה שינויים, רביעי אתם לחוצים ללא סיבה מיוחדת, רגיעה תבוא בזמן הקרוב מומלץ לפתח סבלנות.

 

 


תגובות
חיפוש
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."