botanicare
תחזית שנתית לראש השנה תש"ע PDF Print דואר אלקטרוני

אביב בר, מפות אסטרולוגיות, נומרולוגיות ופתרונות מהקבלה, יעוץ זוגי, מקצועי, כלכלי, ובחירת שמות,

לייעוץ טלפוני / פגישה חייגו עכשיו !!!, טל' 1-800-661800

טלה: 21.3 - 20.4
שנה מאוד יצירתית ומלאת הפתעות חיוביות מחכה לבני מזל טלה, מבחינה מקצועית הרבה זמן אתם בחיפוש עצמי וניראה כי השנה החדשה עלינו לטובה הולכת די לחייך לכם חיוך די רחב. ניראה כי תחום לימודים או תעסוקה חדש עומד בפתח או שיכול להתחיל בצורה די מפתיעה שעלולה לצוץ ממקום לא צפוי, אל תפסלו אפשרויות, ומאוד מומלץ לנסות ולהתנסות אתם רק תפתיעו את עצמכם.

שור - 21.4 - 20.5
בזוגיות: שנה של ריחוף ורצון לניתוק ובריחה (לא אופייני לכם), כספים: ניראה כי הכנסתם את עצמכם לכל מיני התחייבויות כספיות שאתם עלולים להצטער עליהם ודי בגדול, תעסוקה: לא ניראה שינוי משמעותי בתחום התעסוקה אך ניראה כי לחלק מכם יש מחשבות די משמעותיות על פתיחת עסק, אך לא ניראה שזה הדבר שכדאי להשקיע בו בקרוב.

תאומים - 21.5 - 21.6
שנה של הצלחות ושפע נראית באופק, מבחינת לימודים לסטודנטים שבנכם נראית הצלחה בתחום בו אתם מתמקדים, מקצועית ותעסוקתית: ניראה כי ישנו סיכוי מאוד גבוה לקידום במקום העבודה רכישות: למי מכם שמתכנן לקנות דירה למגורים הדבר כדאי, מס' דירות שעלולים לגרום לבעיות במיוחד בזוגיות, פרנסה ובריאות הם 2-7-16-9, בהצלחה.

סרטן - 22.6 - 22.7
שנה של הרבה שינויים מחכה לכם בני מזל סרטן, מגורים: לאילו אשר מעוניינים למכור את הדירה וחיכו קצת ניראה שהשנה ישנו סיכוי טוב יותר גם לקבל סכום נכבד יותר מהשנה הקודמת, חו"ל: ניראה כי הרבה נסיעות לחו"ל יהיו בשנה זו יחסית לשנים הקודמות גם לצורך עבודה וגם סתם בשביל טיולים וכיף, בסך הכל נראית שנה טובה ונעימה.

אריה - 23.7 - 22.8
ניראה כי השנה תהיה לכם הזדמנות לבצע קניות שמזמן רציתם והרבה זמן רק חלמתם עליהם. זה הזמן שלכם לשפץ את הפינה הפרטית שלכם בדרך שתתאים לאופייכם, וקצת להתחיל ליהנות מהחיים. במישור החברתי אתם עומדים לעבור שינויים. חברים שעד היום הייתם בטוחים בהם, יתגלו כלא אמינים ותאלצו להוציא אותם מהרדיוס שלכם. אך ניראה כי יוצרו קשרים חדשים וטובים יותר.

בתולה - 23.8 - 22.9
ניראה כי שנה אחרונה הייתה לא פשוטה, מהשנה הקרובה יהיה לכם שפע של אפשרויות חדשות בתחומי החיים השונים. עליכם לדאוג לכך שלא תפסידו אף הזדמנות כתוצאה מהזנחה. תפיסת העולם שלכם בשנה זו תלך ותשתנה ככל שיעבור הזמן. מסתבר שדברים רבים שראיתם אותם בעולמכם כיציבים ובלתי ניתנים לערעור ישתנו. זהו הזמן המתאים ללימוד נושא רציני שמזמן חשבתם להשקיע בו ועכשיו הגיע הזמן.

מאזניים - 23.9 - 23.10
שנה די לא צפויה מחכה לבני מזל מאזניים, די לא ברור לכם מה לעשות עם הצד המקצועי שלכם, ואם אתם עובדים ניראה כי משהו מנקר בכם אך אין לכם את האומץ לעשות את השינוי למרות שמאוד הייתם רוצים, מבחינה זוגית לפנויים שבכם ניראה קשר חדש ומשמעותי שיתחיל וישנו סיכוי די טוב שאם תתאמצו הוא גם יצליח, לנשואים - ניראה שבקרוב מאוד ישנו סיכוי להרחבת המשפחה

עקרב - 24.10 - 21.11
אחרי שעבדתם די קשה בשנה הקודמת בשנה זו מגיע לכם לבלות יותר ולהכיר אנשים, האפשרויות שיגיעו מתחילת השנה החדשה, יהיו כאלו שיעזרו לכם לקדם את המעמד המקצועי שלכם דרך אנשים חדשים ומעניינים שתכירו. בזוגיות - קשרים שלא מוסדו עלולים להתפורר ולהסתיים, וגם אלו מבני המזל הנמצאים בקשר יצטרכו להשקיע הרבה יותר מעצמם בכדי שהוא ישרוד

קשת - 22.11 - 21.12
בשנה הזו תעבדו קשה כדי להוכיח את עצמכם לממונים במקום העבודה שלכם. סביר מאוד להניח כי תרגישו עומס ולחץ מאוד גדולים ומן תחושה שכולם "מפילים" עליכם את כל האחריות לכל דבר, אל תתנו לדברים לפגוע בכם, זוגיות - כפי הנראה הלחץ סביב מקום העבודה יהיה גדול וישנו החשש שהוא עלול לפגוע במערכת הזוגית ובשלווה הביתית שלכם - אל תתנו לזה לקרות

גדי - 22.12 - 20.1
בשנה האחרונה היו לכם אפשרויות לנסוע, לטייל, לבלות ולהחליף אוירה בארץ ובחו"ל. זו הייתה תקופה טובה ובונה ואולם משנה זו תצטרכו להוכיח את עצמכם בעבודה ויהיה לכם הזדמנויות חדשות ומעניינות בנושאים שונים. אל תפספסו את הגונדולה שעוברת לידכם, קצת מאמץ יועיל לכם לטווח הארוך בעיני הממונים עליכם במקום העבודה, בזוגיות - צפויים קצת קשיים - אך השתדלו לקחת את הדברים בפרופורציות

דלי 21.1 - 18.2
כספים ניראה שהשנים האחרונות לא היו קלות במיוחד אך השנה החדשה נראית הרבה יותר טובה מקודמה, ניראה כי מתחיל להיות שיפור קל במצבכם הכספי, שכפי הנראה ככול שיעבור הזמן יהיה טוב יותר, מבחינה זוגית - לרווקים שביניכם ניראה שנה די טובה הרבה מאוד פוטנציאל ליצירת קשרים חדשים ואפילו למיסוד של קשרים שימשכו לתוך שנה זו

דגים 19.2 - 20.3
ניראה כי שנה טובה מחכה לבני מזל דגים ברוב התחומים, כספים ותעסוקה - לעצמאיים ובעלי דרוג בכיר ישנו סיכוי מאוד גבוה להתקדמות משמעותית או התרחבות עסקית שדי תפרח, אך למרות זאת לא מומלץ להיחפז להשקעות ומאוד כדאי לקחת את הרצונות והיכולות בפרופורציות, למי שלומד או סטודנט ניראה כי שליש מכם יאלצו לעזוב או לשנות כיוון לימודי לתחומים אחרים.

שנה של שפע, ברכה והצלחה, ושכל
משאלות לבכם יתגשמו, אביב בר - אסטרולוג ונומרולוג

 

 


תגובות
חיפוש
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."