botanicare
,תחזית מה-3 בספטמבר PDF Print דואר אלקטרוני

אביב בר, מפות אסטרולוגיות, נומרולוגיות ופתרונות מהקבלה, יעוץ זוגי, מקצועי, כלכלי, ובחירת שמות, לייעוץ טלפוני / פגישה חייגו עכשיו !!!, טל' 1-800-661800

תחזית שבועית ל-03-09-09
מאת: האסטרולוג והנומרולוג - אביב בר
טלה: 21.3 - 20.4
סך הכול שבוע די סטנדרטי בלי הרבה עליות ומורדות, רגשית השבוע אתם מחפשים שלווה ורוגע ואתם נוטים לתקן את העולם ולברוח מחברה קטרנית, בסוף השבוע תבינו יותר שלתקן את העולם זה לא כל כך התפקיד שלכם ושצדק זה כוכב שנימצא בשמיים וגם הוא עשוי כולו מגז כך שקשה בכל מקרה להגיע אליו.

שור - 21.4 - 20.5
שבוע קצת מאופיין בעייפות, השבוע אתם קצת לא מאוזנים אתם רגישים מאוד וזקוקים ליתר תשומת לב. רגשית קשה לכם ואתם זקוקים לליטופי אגו, בזוגיות מצד אחד אתם מרעיפים חום ומצד שני אתם ביקורתיים ומטיפים, על הצד השני של הביקורתיות כדאי שתוותרו.

תאומים - 21.5 - 21.6
שבוע קצת מוזר מבחינה תקשורתית - התקשורת אינה במיטבה, רגשית אתם מרגישים קצת מדוכאים, בחינה זוגית אתם מרגישים חוסר יציבות, לפנויים שביניכם אתם לא יודעים במי ובמה לבחור, ולתפוסים אתם קצת נוטים לפזול לצד מתוך חוסר הסתפקות בבן זוג הקיים, התנהגות שנובעת מקצת חוסר יחס כלפיכם.

סרטן - 22.6 - 22.7
שבוע נוטף מיניות, אתם מחפשים ריגוש בחיי הזוגיות, המיניות נמצאת בשיאה, ואתם מרגישים כי מאסתם בשגרה, אתם חשים בצורך לחופש ולפריצת הקיים, הבעיה אתכם (עם מזל סרטן) זה שאתם מאוד לא קלילים וזורמים ואתם די לא רגילים לשינויים ולכן כדאי מאוד שתשתנו, אתם רק תהינו מכך.

אריה - 23.7 - 22.8
אם אתם מחפשים מי אשם אז הבעיה העיקרית זה החוסר ספונטניות שבכם אשר מכניס אתכם ללחץ, אתם מרגישים עצבניים ונוטים לתוקפנות, ולעצבים - מיום שלישי תורגש הקלה די משמעותית ועד אז כדאי מאוד שתתחילו להירגע מתוך עצמכם ולא לקחת את עצמכם ואת הסביבה שלכם בצורה כל כך רגישה ורגשנית.

בתולה - 23.8 - 22.9
שבוע מלווה בקונפליקטים מחכה לכם, מצד אחד יש בכם את הרצון לקחת סיכונים ליזום, להתפרץ ולהתקדם ומאידך אתם מרגישים מטען חורג וכובד מבחינה נפשית אשר מוריד את כל החשק לעשייה ולזרימה אצלכם, חבל שתפספסו את הרכבת יש לכם כרגע פוטנציאל לקידום, זה לא יחזור בזמן הקרוב.

מאזניים - 23.9 - 23.10
שבוע יותר טוב מזה לא יכול להיות, לפנויים שביניכם קשר חדש ומבטיח עומד בפתח כל מה שנותר הוא רק ליזום ולהיות אופטימיים, אין צורך לחפש רחוק ניראה סיכוי להכרות דרך העבודה או המסגרת הקרובה, תנצלו את השבוע לקידום אינטרסים אישיים ותשתדלו לא למרוח יותר מידי את הזמן, יש לכם נטייה כזו.

עקרב - 24.10 - 21.11
שבוע לא קל של אכזבות רגשיות וזוגיות מחכה לכם, מבחינה זוגית אתם מרגישים מאוהבים אך גם מרגישים קצת חוסר יחס וחוסר הדדיות מבני/ות הזוג, תקשורתית - אתם קצת כבדים השבוע ומרגישים תקועים, אתם מאוד מעוניינים ליזום ולנסות אך אתם חסרי ביטחון השבוע וזקוקים לזריקות עידוד.

קשת - 22.11 - 21.12
נסיעות ועוד נסיעות, השבוע תבלו יותר על הכבישים. נסו ליהנות מכך. לכל אלה מבינכם אשר עוסקים בתקשורת יהיה זה זמן טוב למיצוי היכולת המקצועית. היזהרו מלהיות רכושנים כלפי אנשים הקרובים אליכם רגשית. קיימת כרגע נטיה כזאת והיא עלולה ליצור מתחים וריבים. לא מומלץ ליזום התחלות חשובות בנושא הבית, דחו כל מה שחשוב לשבועות הבאים.

גדי - 22.12 - 20.1
השבוע אתם נותנים דגש מוגזם על הזוגיות והקשרים האינטימיים בחייכם מבחינה זוגית אתם יותר מידי עסוקים בשאלות של מה יהיה ויש בכם ניחוח של משחקי כוח שנראים מיותרים, המיניות נמצאת בשיאה ואתם זקוקים לשחרור הלחצים והמטען המיני אשר נימצא בכם, מומלץ פחות "לשחק" שולטים ויותר לזרום עם התחושות.

דלי 21.1 - 18.2
סוף השבוע הגיע ואתם פורחים. שבת עייפות נופלת עליכם, מיום ראשון למרות שנחתם די הרבה אתם מרגשים עייפים ומותשים כאילו חזרתם מהמדבר אחרי הליכה של קילומטרים, מבולבלים ומלאי מצבי רוח משתנים, אין לכם יותר מידי סבלנות לסביבה, מומלץ לקחת את האנשים ואת עצמכם קצת יותר בקלות, ולא להתרגש ולקחת ללב יותר מידי.

דגים 19.2 - 20.3
נכון שזה לא כל כך אופייני אך השבוע אתם מרגישים הקלה ורוגע, אתם נוטים לנימה פילוסופית ויותר קלילה, ניראה מוזר - אבל גם לכם זה יכול לקרות, מבחינה זוגית לפנויים שביניכם יש אופציה טובה מאוד להכרות חדשה ויציבה יותר, אך אל תתנו לזה להוציא אתכם מהריכוז.

 

 


תגובות
חיפוש
אביב אתה גדול, אין כמוך
אילנית (217.132.61.xxx) 2009-08-29 21:37:18

לאביב האסטרולוג שלום, סתם רציתי להגיד לך
תודה, אתה איש נפלא והאדם הכי מקצועי שפגשתי
אנחנו מכירים כבר שנים, אתה פשוט מדהים
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."