botanicare
תחזית עד ה-16 ביולי PDF Print דואר אלקטרוני

לכבוד טל' 1-800-661800, נייד: 050-7119353
אביב בר, מפות אסטרולוגיות, נומרולוגיות ופתרונות מהקבלה, יעוץ זוגי, מקצועי, כלכלי, ובחירת שמות, לייעוץ טלפוני / פגישה חייגו עכשיו !!!, טל' 1-800-661800

תחזית שבועית ל09-07-2009
מאת: האסטרולוג והנומרולוג - אביב בר
טלה: 21.3 - 20.4
כל הספקות ואי הוודאויות שחייתם איתם בתקופה האחרונה יחלפו ותוכלו להתחיל לגבש תוכניות לעתיד הקרוב והרחוק. ניראה כי בקרוב יהיה לכם נסיעה לחופשה ומתאים שתעבירו אותה גם מחוץ לגבולות הארץ. מנוחה זו תגרום לכם לתחושה טובה ותטעין אתכם באנרגיה חדשה.

שור - 21.4 - 20.5
זוהי תחילתה של תקופה חדשה עבורכם. תפיסות העולם שלכם הולכות ומתגבשות לאיטן בעקבות האירועים בתקופה האחרונה. גם השבוע תרשו לעצמכם את החירות הרגשית והכלכלית, לעשות את מה שאתם באמת רוצים ואוהבים. נושאי כספים עדיין אינם בטוחים עבורכם, והמשפחה דורשת כי תמתנו את התנהגותכם בנושא ותתחשבו יותר בצורכי הסביבה.

תאומים - 21.5 - 21.6
שבוע זה יהיה מוצלח ואטרקטיבי ובמיוחד בנושאי שותפויות וזוגיות. נראה שאתם בתחילתו של עידן חדש בחייכם, כיוון שסוף סוף אתם ממגנטים אל חייכם אנשים שמתאימים לכם. אינכם פועלים יותר לפי דחפים אימפולסיביים, כך שאתם נכנסים לתקופה של יותר יציבות ובטחון במערכות היחסים שלכם.

סרטן - 22.6 - 22.7
התפתחויות חדשות בנושא עבודה יגזלו את כל תשומת ליבכם בשבוע זה. מאחר ומטבעכם אתם אחראיים, הרי שבאופן טבעי יש לכם נטייה לקחת אחריות גם אם אינכם נדרשים לכך. מומלץ לכם בחום לבדוק את הנתונים שתקבלו על כל אירוע לפני שאתם מחליטים לתת מעצמכם. התנהגות מחושבת כזו תמנע מכם הרבה לחץ פיזי ונפשי בהמשך השבוע.

אריה - 23.7 - 22.8
השבוע תחושו ניגוד אינטרסים בין הצורך שלכם להיות בסדר בנושאי עבודה ובין הצורך שלכם לפרוק עול, לצאת משיגרה ולבלות. מאחר ובבסיסכם אתם אנשים שצריכים חופש בתוך מסגרת, הרי שלא תשברו לעצמכם דפוסים אלו ומומלץ לכם לנסות ולהגיע לפשרה בין השניים וליהנות משני העולמות. יהיה לכם נוח יותר להיעזר בעצות של אחרים, אך עדיף שתקשיבו לעצמכם.

בתולה - 23.8 - 22.9
ניראה כי השבוע תרגישו יותר צורך לפנק ולהתפנק ותמצאו עצמכם חושבים כיצד לגרום לאחרים טוב. ההתנהגות שלכם תגרום לכך שתחושו בתחושה הנעימה והסובבים אתכם יחשבו איך וכיצד להנעים לכם את הזמן. מבחינה כלכלית זהו שבוע שבו תוכלו ליישם תוכניות כלכליות שדחיתם בזמן האחרון לא מומלץ להיסחף!.

מאזניים - 23.9 - 23.10
גם בשבוע זה תחושו חוסר וודאות בנושאים שונים בחייכם וזאת כתוצאה מהשינויים שערכתם בחייכם בתקופה האחרונה בנושאים רבים. ייתכן כי תאלצו להסתיר את רגשותיכם במערכות יחסים קרובות ולא תוכלו להביע את רצונכם ושאיפותיכם בגלוי. אתם מרגישים בצורך לקחת אחריות על חייכם ועובדה זו גורמת לכם לפחדים חבויים לצאת החוצה.

עקרב - 24.10 - 21.11
נושאי עבודה וקריירה הינם דומיננטיים במיוחד בשבוע זה ונראה שעליכם לבחון את הנושא מזוויות אחרות. יש לכם יכולת להשפיע על הממונים עליכם להתקרב אליכם ולגרום לדברים שישתנו לטובתכם. אתם פעילים ובולטים ונראה שסוף סוף אתם מתוגמלים כפי שהייתם מאחלים לעצמכם. אל תפחדו לבצע את השינויים הנדרשים בחייכם.

קשת - 22.11 - 21.12
בכל התקופה האחרונה יש לכם התחבטויות קשות בנכם לבין הסביבה. אתם עושים חשבונות נפש רבים ואינכם מרוצים מהתוצאות אליהן הגעתם. כדי לשנות נושא כלשהו בחייכם בזמנים אלו, עליכם לבדוק שאתם מתחדשים ומיישרים קו עם אחרים העוסקים במקצועות הדומים לשלכם. במידה ולא תרגישו את העידוד הרצוי מהסביבה עליכם לא לגלות את תוכניותיכם.

גדי - 22.12 - 20.1
התפתחויות חדשות על רקע כלכלי מכריחות אתכם לראות ולנהוג אחרת בנושאים אלו. אינכם יכולים יותר לנהוג בחופשיות בה נהגתם וזאת כיוון שנראה שפרקתם כל עול. עליכם יותר להשקיע ולהקשיב לאנשים שחיים איתכם. אתם שמים את צורכיכם האישיים מעל השאר, ועובדה זו מעלה את חמתם של הקרובים לכם. השקיעו גם בהם זמן מזמנכם.

דלי 21.1 - 18.2
בשבוע זה תפרחו מבחינה חברתית. תרגישו צורך לצאת כמה שיותר ותהיו פופולאריים ומבוקשים יותר מהרגיל. יכולת הדיבור שלכם תהיה במיטבה כך שתוכלו לשכנע אנשים לפעול לטובתכם. תתחילו להרגיש כי החיים מחייכם אליכם. אלו ימים מלאי אינטנסיביות כך שכדאי לכם לנצל את האנרגיה והאווירה הכללית לתעלתכם האישית.

דגים 19.2 - 20.3
חיי החברה שלכם השתנו בתקופה האחרונה ויש לכם יותר אנרגיות להשקיע בסביבה ובעצמכם. נושא היצירתיות האישית יהיה חשוב לכם מאוד, ותרצו להשקיע זמן כדי לפתח נושאים אלו בעצמכם. ייתכנו שינויים בצורת ההבעה הרגשית שלכם ובהתאם לכך ייתכן שתרצו להוציא אנשים מחייכם, שאינכם מרגישים כי הנם מועילים לכם יותר. לכו בעקבות האינטואיציה שלכם.

 

 

 


תגובות
חיפוש
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."