botanicare
תחזית שבועית עד ה-7 ביולי PDF Print דואר אלקטרוני

 מאת: האסטרולוג והנומרולוג, אביב בר
טל' 1-800-661800, נייד: 050-7119353
אביב בר, מפות אסטרולוגיות, נומרולוגיות ופתרונות מהקבלה, יעוץ זוגי, מקצועי, כלכלי, ובחירת שמות, לייעוץ טלפוני / פגישה חייגו עכשיו !!!, טל' 1-800-661800 

תחזית שבועית ל02-07-09
מאת: האסטרולוג והנומרולוג - אביב בר
טלה: 21.3 - 20.4
בקרוב ניראה כי משהו יביא אתכם לתחושה שאתם רוצים לעשות שינוי רק עדיין אינכם בטוחים בטיב השינוי. לחלק מכם יתאים לעבור דירה או לפחות לעשות שינויים ושיפוצים בתוך הדירה. במידה ולא חשבתם עדיין על כל האפשרויות, הרי שגם לימודים לצורך הנאה הינם הרענון לו אתם זקוקים.

שור - 21.4 - 20.5
ביחסים קיימים, בני זוג עשויים להפתיע בהצעה, או תוכנית משותפת קרובה. יש דגש על הקרובים אליכם והם חשובים לכם יותר מדברים אחרים. זהו זמן מתאים לעיסוק בתחום הזוגיות, לפנויים בימים אלו מתאים במיוחד למפגשים רומנטיים. ימים טובים לעליית מדרגה בתחום היחסים, ולתוכניות רציניות משותפות.

תאומים - 21.5 - 21.6
משבוע זה אתם חלון ההזדמנות עומד להיפתח עבורכם ואתם תרגישו טוב ביחס לעצמכם ולסביבה. הקצב עדיין יהיה איטי, כיוון שאתם בתקופה טובה שלכם ואולם בתוך כל חוסר היציבות תתחילו לראות אור בקצה המנהרה ותוכניות שתכננתם יתחילו לצאת לפועל.

סרטן - 22.6 - 22.7
בימים אלו תמשיכו לפתח עצמכם מבחינה מקצועית ומתאים שתשקיעו יותר ביחסי ציבור כיוון שדרך חברים תגיע אליכם פריצת הדרך המיוחלת. ביחסים בין אישיים מוטב כי תאטו במקצת את הקצב ותנסו להיות מתואמים ביחס לאחרים במידה ואתם רוצים לשמור על יחסים טובים ולטפח את היחד בחייכם. השתדלו להיות קשובים בכל התחומים .

אריה - 23.7 - 22.8
המועקה שהייתה מאוד כבדה לאחרונה מתחילה להתפוגג ואתם אמורים להתחיל לנשום לרווחה. היחסים בעבודה שעד עכשיו היו קשים והכבידו עליכם יירגעו, כך שתוכלו להיות יותר ברורים ביחס לעצמכם עובדה שתהפוך אתכם ליותר ממוקדים למטרה שעליה אתם בונים מזה זמן רב. השתדלו כמה שיותר לבלות בחברת אנשים עם אנרגיה חיובית כדי להתאוורר אחרי תקופה לוחצת.

בתולה - 23.8 - 22.9
בעיה אשר קשורה באנשים קרובים יכולה להיפתר בימים אלו על ידי שיחה. דווקא היום זה לא הזמן לסגור את עצמכם, אנשים חדשים עשויים להפתיע ולעזור. היום תדעו איך לפעול ומה לעשות בקשר עם אחרים אם לא תתנו לשכל להפריע.

מאזניים - 23.9 - 23.10
ימים אלו עומדים להיות נחמדים מאוד עבורכם לצד העובדה שאין לכם תמיד את היכולת לראות ולהפנים את התחושות הטובות. יש לכם נטייה לכעוס ולהיות חסרי מנוחה כשדברים לא מסתדרים כפי שאתם רוצים ואינכם עוצרים כדי לנסות ולהבין האם יש גם דרך התנהגות נוספת מלבד זו המוכרת לכם. הנחמדות תגיע בכך שאנשים קרובים אליכם ירצו לשמח אתכם.

עקרב - 24.10 - 21.11
יש לכם רצון להסתגר ולהפחית במגע עם אחרים, להחביא את הרגשות שלכם. ניסיון לתקשר עם אנשים יכול לעזור לכם. יחסים יכולים להציק כרגע ולהוביל להרגשה של מחנק. נסו לא להיסחף לשליליות, זה יעבור. כדאי לשמור בסודיות על המהלכים אותם אתם מתכננים, ההצלחה טמונה בדיסקרטיות וביכולתכם לא לגלות את קלפיכם.

קשת - 22.11 - 21.12
משבוע זה יעסיקו אתכם יותר נושאי זוגיות. יהיו לכם שפע של הזדמנויות שדי יענו על הצרכים שלכם כיוון שאתם מזל שאוהב ריגושים והתפתחויות מסעירות. ואולם, כדאי לכם להיות זהירים כיוון שזוגיות הוא לא תחום שבכל פעם שאתם משתעממים בקלות אתם צריכים לחפש לעצמכם ריגושים חדשים. חשוב שתלמדו לטפח ותמצו את הקיים וגם את ההזדמנויות.

גדי - 22.12 - 20.1
ימים אלו יהיו יפים לבילויים מסוגים שונים עם אנשים שקרובים אליכם במעגל המשפחתי. זהו זמן בו כדאי לכם לחשוב על זמן איכות וכיצד אתם מממשים אותו. הרבו לצאת לטיולים ונסו גם סגנון חדש שעד היום נמנעתם ממנו. אתם פתוחים לשינויים ועובדה זו תשמח כל כך את הקרובים לכם עד אשר תרגישו שדברים שמזמן רציתם מסתדרים רק מעצם היותכם פתוחים לשינויים.

דלי 21.1 - 18.2
אתם בימים חשובים בנושא קידומכם. זמן טוב לחתום על חוזים ולטפל בנושאים משפטיים. נצלו זאת. זמן טוב צפוי לכם בתחום הקריירה. יתאים לסכם נושאים עם מעבידים ושותפים. זמן טוב לבניית מסגרת עבודה ועיסוק בתכנונים ארוכי טווח.

דגים 19.2 - 20.3
ימי השבוע עומדים להיות נחמדים עבורכם ונחמדות זו תתבטא ביחסים חמים יותר בקרב בני המשפחה. אחרי תקופה של סערות ביחסים אתם זוכים להפסקה קלה הרשו לעצמכם השבוע להתקרב יותר למעגל המשפחתי שלכם ותופתעו לגלות עד כמה עובדה זו מחממת את ליבכם.

 

 

 


תגובות
חיפוש
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."