botanicare
תחזית אסטרולוגית עד ה-18 ביוני PDF Print דואר אלקטרוני

אימייל - avi@kib.co.ilאביב בר, מפות אסטרולוגיות, נומרולוגיות ופתרונות מהקבלה, יעוץ זוגי, מקצועי, כלכלי, ובחירת שמות, לייעוץ טלפוני / פגישה חייגו עכשיו !!!, טל' 1-800-661800

תחזית שבועית עד ה-18 ביוני
מאת: האסטרולוג והנומרולוג - אביב בר
טלה: 21.3 - 20.4
אתם נכנסים לשלב מעשי יותר בתחומים חדשים ובעלי אתגר. שיקול הדעת בתקופה זו עבורכם צריך להתקשר לטווח ארוך ולביטחון כלכלי. ימים אלה טובים לכל מגע עם הציבור הרחב. אם העיסוק שלכם קשור בציבור, האהדה כלפיכם גוברת. תתכן עזרה כספית שתסמל שינוי משמעותי. זמן טוב צפוי לכם בתחום הקריירה. יתאים לסכם נושאים עם מעבידים ושותפים.

שור - 21.4 - 20.5
זה זמן טוב לבדיקה של המטרות שלכם בחיים. נסו לראות מאיפה הדחפים והרצונות שלכם נובעים והאם הדברים עדיין רלוונטיים. קשר רגשי עם חברים מאוד חשוב לכם וניתן לנצלו להעמקת קשר קיים. אנשים יפרגנו ויחמיאו לכם על הופעתכם. התחום הרומנטי ניראה מפתיע ואופטימי. אתם רגשיים יותר ומסוגלים להעמיק את הקשרים שלכם. (נצלו זאת בתבונה).

תאומים - 21.5 - 21.6
אתם לא אובייקטיבים וכדאי לקחת זאת בחשבון. נסו לקבל גם את דעתם של אחרים. היזהרו מהנטייה להעיק על אחרים בגלל הצורך שלכם בתמיכה רגשית בימים הקרובים. התקשורת שלכם עם אחרים נוטה להיות בעייתית, לא בטוח שאתם מבינים היטב את מה שאומרים לכם. גישה חיובית תעזור מאוד לעניין, וגם סבלנות וסובלנות רק יכולים להועיל.

סרטן - 22.6 - 22.7
מילים שכיחות בימים הקרובים: התלהבות, אנרגטיות, יוזמה, התחדשות. אנשים יחושו בצורך שלכם להתקרב רגשית ויאהבו את זה. אתם על הסוס (לפחות זה ניראה כך), שחקו אותה. אנשים יחושו בצורך שלכם להתקרב רגשית ויאהבו את זה. תרגישו שמחים ונלהבים לקראת מצבים חדשים, נסיעות, לימודים ויהיה לכם הרגשת בטחון עצמי בהתמודדויות שונות.

אריה - 23.7 - 22.8
גם אם יש לכם בוס קשוח יכול להיות קל יותר להשיג קידום. יש הזדמנויות לשפר דברים הקשורים בפיננסים אשר היו תקועים בימים האחרונים. נדמה לכם שאנשים מציצים לכוון הכיס שלכם? יכול להיות שזה נכון. הימנעו מהשקעות פיננסיות או ספקולציות כלכליות. זהו זמן לא מתאים להתחלות עסקיות, או לסיכון מיותר.

בתולה - 23.8 - 22.9
זמן מצויין למילוי הסוללות הרגשיות שלכם, במיוחד אם הימים האחרונים היו מתישים. היום זה בהחלט היום לשבת עם המשפחה ולבלות סוף סוף. הודעות שיגיעו היום אשר קשורות למשפחה יהיו משמחות. ניראה שביום שני-שלישי אתם נוטים להיות יותר רכושנים וקנאים בקשר למערכות היחסים שלכם. ייתכן שתגיע ידיעה משמחת בקשר לעבודה

מאזניים - 23.9 - 23.10
השבוע זה פועל לטובתכם במישור הרומנטי. אתם יכולים להפעיל את המגנט הפנימי שלכם ולמשוך את בני המין השני. עושים לכם עיניים היום? אם לא מילאתם לוטו/טוטו הרבה זמן, כדאי לכם לנסות, בימים הקרובים (רק מומלץ לא להגזים). ניראה שמיום שלישי אתם עשויים להרגיש חולשה ועייפות, נסו להחזיק מעמד.

עקרב - 24.10 - 21.11
מקבלים יותר תשומת לב בעבודה? אל תיבהלו, בשבוע הקרוב אתם יכולים להרשים אחרים בביצועים שלכם. ימים אלו טובים לאותם שינויים אשר רציתם שיקרו בעבודה. עכשיו בהחלט כדאי לטפל בבריאות, ניתן בזמן הקרוב לפתור בעיות מציקות. זמן טוב לעשות את השיחה החשובה שרציתם ליזום במקום העבודה, על תחששו יותר מידי.

קשת - 22.11 - 21.12
זהו זמן מתאים לעיסוק בתחום הזוגיות, לפנויים בשלושה ימים הקרובים מתאים במיוחד למפגשים רומנטיים. ביחסים קיימים, בני זוג עשויים להפתיע בהצעה, או תוכנית משותפת קרובה. יש דגש על הקרובים אליכם והם חשובים לכם יותר מדברים אחרים. ימים טובים לעליית מדרגה בתחום היחסים, ולתוכניות רציניות משותפות. לאלה מבינכם העוסקים בתקשורת יהיה זה זמן טוב למיצוי מקצועי

גדי - 22.12 - 20.1
הרגשות שלכם מוקצנים ובאופן כללי הנכם מרגישים יותר.זמן מתאים לטיפול בענייני כספים, רכוש ומשא ומתן בדבר שיפור תנאי עבודתכם במישור הכספי. גישה חיובית תעזור מאוד לעניין. זמן טוב להשקעות ולרווחים נאים. נסו לחוות את החיים כפי שהם ואל תיפלו בימים אלו לתבניות ישנות מהילדות אשר מפריעות לכם לתקשר עם אנשים.

דלי 21.1 - 18.2
ללומדים צפוי זמן טוב. בחינה שצריך להתמודד אתה תהיה קלה מהמשוער. יחד עם כל זה היו עם היד על הדופק. לא מומלץ להיתפש לעודף אופטימיות העלול לגרוע משיפוטכם. זמן טוב לחשיבה פילוסופית יותר או דתית יותר. יש לכם יכולת טובה כרגע להבין דברים מופשטים. תרגישו שמחים ונלהבים לקראת מצבים חדשים, נסיעות, לימודים והרגשת בטחון עצמי.

דגים 19.2 - 20.3
קשר רגשי עם חברים מאוד חשוב לכם וניתן לנצלו להעמקת קשר קיים. בימי שישבת זמן מהנה פחות לפניכם עם השפעות לא קלות. התעסקות בדברים אזוטריים יכולה להיות מועילה מאוד. תוכלו כרגע גם להתקדם בתחום בו אתם מתעניינים וגם לשחרר חלק מבעיותיכם הרגשיות בעזרת דברים רוחניים. יחסים יכולים להציק כרגע ולהוביל להרגשה של מחנק. נסו לא להיסחף לשליליות, זה יעבור.

 


תגובות
חיפוש
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."