botanicare
איפור עמיד בחום יולי אוגוסט PDF Print דואר אלקטרוני

מאפר העל - Yossi Bitton, נותן טיפים מקצועיים המבטיחים  עמידות של האיפור גם בחוף הים, בימים לחים ועל רחבת הריקודים:

 

מזג אוויר קיצי, שמש קופחת, לחות גבוהה, ימים חמים מבשרים לנו על פתיחת עונת הקיץ באופן רשמי. בהתאם לחילופי העונות, נאלץ להתאים את מוצרי האיפור ואופי הנחתם בהתאם לאקלים השרבי והלח.

איפור נקי, טבעי וקליל אכן מחמיא יותר על פנים ולכן בתור התחלה מומלץ שלא לחסוך בשתיית מים מרובה ולהרבות בקרם לחות המתאים לעור - שמהווים את הבסיס לטיפוח בקיץ. כדי שתיהנו ממראה מוקפד ומקצועי גם בשיטוטים ארוכים בחוץ, במסיבות הקיץ או בבילוי בחוף הים, מנסח יוסי ביטון - המאפר הבינלאומי ובעל ביה'ס לאיפור ומותג B COSMIC , את כללי הברזל שמאפשרים להתאים את האיפור היומיומי לתנאי האקלים החמים והלחים של חודשי יולי-אוגוסט 2014

 

× קרח | לפני הנחת קרם הלחות מומלץ לקרר את שטח הפנים בעזרת קרח - קירור העור מבצע כווץ של כלי הדם ומונע הזעה מיותרת.

 

× קרם לחות | הקפידו להשתמש בקרם לחות על בסיס מים שסופח לחות המותאם לסוג העור. לאחר הנחת הקרם רצוי לחכות מספר דקות, על מנת לאפשר לו להיספג אל תוך העור ובכך להבטיח כי האיפור יישאר מקובע לאורך זמן.

 

× מייק אפ | יש להשתמש בסוג מייק-אפ על בסיס נוזל עם אפקט ייבוש שהופך למאט, נקפיד להשתמש בכמות מינימאלית - המעניקה כיסוי אחיד לצד מראה קליל וטבעי. זכרו ששימוש במייק אפ משחתי עתיר בלחות עלול לעודד את עורך להפריש כמות נוספת של שומן, מראה זה יגרום למראה כבד ולתחושת הזעה, ולכן מומלץ להשתמש במייק אפ נוזלי במרקם פודרתי שאינו מכביד על העור. אופן השימוש יהיה בעזרת מברשת מייק-אפ בתנועות סיבוביות כך שכמויות המייק-אפ יתפזרו בצורה מאוזנת על עור הפנים.

 

× פודרה | סוג הפודרה שיש להשתמש לעור מזיע הינה פודרה דחוסה או אבקתית שהיא בעלת גריסה דקה במיוחד, אחרת ההזעה של עור הפנים יוצרת גבשושים מייד עם מגע של חום על הפנים (שמש). מומלץ לקבע באמצעות כרית פודרה בעלת סוג בד קטיפתי את הפודרה בטפיחות לספיחת כל השומנים בצורה מושלמת. בנוסף מומלץ לשאת בתיק כרית פודרה ופודרה אבן להמשך היום ובכך למנוע את ההזעה בטפיחות קלות.

 

× צלליות וסמקים | יש להשתמש בסוגי צלליות ובסמקים שמרקמם בנוי מעבודה עם מים, ישנן צלליות שניתן לעבוד איתן באמצעות מים וכאשר הן מתייבשות על הפנים הן הופכות להיות 'Waterproof'. רצוי להימנע משימוש בצלליות מבריקות, וצלליות במרקם קרם או סמקים מנצנצים - המעניקים בדרך כלל מראה מיוזע.

 

× עפרונות | במידה ובחרתם ליצור מראה רוויי בצלליות, מומלץ לעבוד בשיטת עפרון צללית כלומר, להניח עפרון שמנוני כרקע בסיס ומייד לקבע את העיפרון בעזרת צללית בגוון תואם לגוון העיפרון. או לחילופין: ניתן להניח איליינר ג'ל בגוון מאט בעל גימור 'Waterproff', כדי לתחום את העין במסגרת.

 

× כהה ועמידה.

 

× ליפסטיק יש להשתמש בשפתון על בסיס מים כלומר, חומר שניתן להרטיבו במעט מים והופך לשפתון המאפשר מריחה אחידה על כל שטח השפתיים ועמיד בפני זיעה בשטח שמסביב לשפתיים. או לחילופין טוב ונכון להשתמש בליפסטיק נוזלי באפקט סופי של מאט. כל השפתונים השמנוניים למיניהם, אינם מומלצים לנשים בעלות עור מזיע הן מהסיבה שלא יתערבבו שומן השפתון עם הזעת הפנים. סיבה נוספת, שפתון שמנוני מדגיש בעין יותר את המראה המיוזע של האישה שלא נדבר על ליפגלוס.

 

 

 


תגובות
חיפוש
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."