botanicare
"איש צנוע שמשתדל לעשות טוב לאנשים" - ראיון עם דוד יוסוב/ 2010 PDF Print דואר אלקטרוני

הוא התייתם מאימו בגיל 8* קנה דירה מהמרגל מרדכי וענונו* סרב להצעה להתמודד לכנסת* לונדון היא העיר האהובה עליו* יש לו חיבה עזה למוזיקה מזרחית, אך הזמר הנערץ עליו הוא יהורם גאון * אסוציאציות עם דוד יוסוב, (50) נשוי+ 2, המנכ"ל הבלתי מעורער ב- 12 השנים האחרונות של "רדיו דרום".

מרדכי וענונו
"בוא נאמר כששמעתי שהוא מואשם בריגול לא נפלתי מהרגליים. הוא היה המתרגל שלי באונ' בן גוריון וכבר אז הדעות שלו וההתנהגות שלו הייתה חריגה למדי בנוף המקומי. אגב, רכשתי ממנו את הבית שהיה לו בשכונה ג' בבאר-שבע, וכשהתפוצצה הפרשה הגיעו כלי תקשורת מכל העולם לראיין אותי ולצלם את הבית".

כדורגל
"הפועל באר שבע היא אהבת חיי מאז שידעתי לבטא את המילה כדור".

הורים
"אימי נפטרה כשהייתי בן 8. אבא שלי, שהיה ניצול שואה בחר שלא להינשא מחדש. הוא העדיף לגדל אותי עם עזרה גדולה מצד אחותו, שלא היו לה ילדים משלה".

"אישי שישי"
תוכנית רדיו שאני משקיע בה את כל הלב והנשמה. היא משודרת אחת לשבוע ב"רדיו דרום" בימי שישי בבוקר. את התכנים והמוזיקה שבה אני כותב ובוחר לבד מה שמצריך ממני להשקיע לא מעט שעות במהלך השבוע. וכשאני שומע את הפרגון של המאזינים ברחוב- אני יודע שזה משתלם".

זוגיות
"נשוי לאישה, ברכה, שהייתי שמח להינשא לה שוב".

מוזיקה
"אוהב מאוד, ובמיוחד מוזיקה מזרחית. אך אם תשאל אותי על זמרים ספציפיים שאני אוהב אומר, יהורם גאון ואבי טולדנו, שהאחרון,אגב, הוא גם חבר".

תוכניות ריאלטי
"באופן אישי אני לא מתחבר לזה ומטבע הדברים גם לא צופה. אך מודע לעובדה שהן עתירות רייטינג ופופולאריות בקרב הקהל הרחב. מבחינתי זה בסדר גמור. לא תשמע אותי כמו אחרים מקטר על הז'אנר".

זכרון ילדות
"הבוקר בו אבא שלי העיר אותי וסיפר לי שאימא כבר לא תחזור יותר הביתה".

אכזבה
"בשנים האחרונות יש לי אכזבה גדולה מנציגי ציבור שמתיימרים להנהיג את העם ואין להם כל אחריות בסיסית, אכפתיות ודאגה אמיתית למדינה ולתושביה.
בפן האישי, על-אף שחלפו לא מעט שנים, עדיין צורם לי שלא קיבלו אותי לגלי צה"ל. כיום אני מבין שזה היה בגלל שגדלתי בשכונה ד' בבאר-שבע, ולאבא שלי ז"ל לא היו את הקשרים הנכונים".

שכונה ד'
"השכונה בה גדלתי, זוכר בעיקר את הרחובות שלה שוקקים בילדים שמשחקים משחקי חצר".

עיתונים
"בכל בוקר מחכים לי על השולחן במשרד "ידיעות אחרונות", "מעריב" ו"גלובוס". אני מבלה איתם ועם הקפה את חצי השעה הראשונה של היום".

סמים
"לראות את ההרס שהם יוצרים בחברה, זה מעציב ומכעיס גם יחד. מעולם לא ניסיתי, לא מרגיש עניין או צורך וטוב שכך".

החבר הכי טובה
"רונן זיו. חבר אמת עוד מכיתה ט'".

אינטרנט
"לחלוטין ידיד. אם כי לא אתיימר לומר שאני שולט בו כמו בנותיי".

פוליטיקה
"אני מה שנקרא 'מרכז קלאסי'. בבחירות האחרונות הציעו לי להתמודד לכנסת מטעם אחת המפלגות הגדולות. מיותר לציין שסירבתי, מי שמכיר אותי יודע שהלב שלי בעולם התקשורת".

רוביק דנילוביץ
"חבר טוב עוד לפני שהפך לראש עיריית באר-שבע. איש עם תעוזה, ואם ילך בדרך שהצהיר - יצליח".

תחביב
"כדורגל. אני פריק אמיתי של המשחק. אין לי כל בעיה להרחיק עד חו"ל כדי לראות משחק חשוב".

לבוש
"ספורט אלגנט. לא אכחיש שאשתי עוזרת לי לקנות וליצור את ההתאמה הבסיסית הנדרשת".

חו"ל
"לונדון! אחרי הפעם ה-30 שביקרתי בלונדון כבר הפסקתי לספור כמה פעמים ביקרתי בה. העיר הזו מקסימה אותי. בשבילי, לטוס ללונדון זו אותה הקלות כמו להניע את הרכב ולנסוע לת"א".

זקנה
"למרות שאני כבר בן 50, אני לא נותן לזה להטריד אותי. יחד עם זאת, המראות של אבא שלי בימיו האחרונים בהחלט גורמים לי להיות תמיד עם שתי רגליים על הקרקע ולנסות לקבל את הזקנה בשלמות והבנה".

דת
"גדלתי בבית שהאמונה בו הייתה חזקה, ולא בכדי אני אדם מאמין.
אם אכנס לבית כנסת, מיד אדע מהי התפילה שאני שומע וגם מהו העמוד שלה בספר התפילה".

אסטרולוגיה
"מעריך, אך לא מאמין. בהשלכה ללונדון 'זו לא כוס התה שלי'.

זמן פנוי
"כמעט ואין. אך כשיש הוא מוקדש למשפחה וחברים".

פינוק
"לאכול במסעדה טובה ולטבול בג'קוזי הביתי שלי".

נהנתנות
"אני רחוק מלהיות כזה".

באר-שבע
"עיר עם פוטנציאל ומימוש".

רדיו
"אהבת חיי. קסם שתופס אותך מהר וחזק מאוד. בוא נאמר שעד שלא חווים לא מבינים ממש על מה מדובר".

רדיו דרום"

"כשאני רואה את ההשפעה האדירה של הרדיו על התושבים ואת האהבה שהם רוחשים לו, זה מרגש אותי כל פעם מחדש."

שמעון אלקבץ (המנכ"ל הראשון של רדיו דרום)
"ידיד נעורים. בזמן שהייתי עורך עיתון "שבע" הוא היה כתב נוער. לימים כשעבדנו יחד ברדיו למדתי ממנו המון".

חלום
"אני אמנם ממוצא רומני, אך מה שאומר יישמע פולני: לראות את שתי הבנות שלי בריאות ומצליחות".

אושר
"שקט ושלווה תמידיים בחיים האישיים".

עומר
"המקום בו נמצא חדר השינה שלי. לא מכבר עברנו לעומר לאחר 12 שנה של מגורים במיתר".

סקס
"חלק מהחיים. יותר נכון החלק הטוב והמהנה שבהם".

דוד יוסוב
"איש פשוט וצנוע שמשתדל לעשות טוב".

תגובות
חיפוש
רק משתמשים רשומים רשאים לכתוב תגובות

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."