botanicare
הסרט עג'מי בבית קולנוע "לב עומר " PDF Print דואר אלקטרוני

הסרט עג'מי עטור הפרסים מוקרן מיום ראשון 4 באוקטובר מדי יום בשעות שבע בערב ובתשע וחצי, למעט יום שני בשבע בערב שבו יוקרן הסרט "לצאת לדרך".  

 

השבוע מגיע לעומר הסרט החדש והמדובר "עג'מי" אשר זכה בפרס "אופיר" לסרט הטוב ביותר של השנה.

הסרט מומלץ ביותר ולאור הביקוש הרב מומלץ להגיע כחצי שעה לפני ההקרנה.

!

להלן הסרטים שיציגו השבוע:

"עג'מי"

עג'מי, היא הרקע לחמישה סיפורים שונים, קשורים ולא קשורים זה בזה. עומאר מבוקש על ידי חמולה מהדרום, בגלל משהו, שבכלל הבן דוד שלו עשה. כדי להציל את עצמו ומשפחתו הוא חייב לשלם, כופר, סכום עצום שאין לו סיכוי להגיע אליו, לפחות לא באופן חוקי.בינז', הוא טבח. חי טוב. חברים בתל אביב, חברה יהודיה, זה בכלל האח שלו שהסתבך וברח, בדרך משאיר אצלו בדירה חבילת קריסטל, שווה הון אבל כזו שאי אפשר להפטר ממנה. מאלק, מגיע מהשטחים. בבוקר הוא רוחץ כלים ובלילה ישן בקונטיינר. הוא צריך את הכסף כדי לאפשר לאמא שלו טיפול רפואי בישראל. דנדו, רצה פעם להיות השוטר אזולאי. מין כזה שוטר טוב שמשכין שלום ברחובות השכונה, עכשיו הוא מסתובב בניידת שלו, וחושב רק איך להציל את המשפחה שלו, את אבא שלו, שנהרס מאז שאחיו החייל נעלם, ואת הילדות שלו, שכמעט לא נותר לו זמן לראות. אבו -אליאס הוא המנהל של המסעדה. אם תרצו הסנדק. מנסה לשמור על השפיות בסביבה הגועשת בה הוא מוקף, הכול עד שהוא מגלה שהבת שלו, האדיר, ועומר מתראים מאחורי גבו... וכל אלו עוד לפני שסיפרנו על נאסרי, בן ה- 13 אחיו של עומר, שדרך עיניו נפרס לפנינו הסיפור. והכול קורה במקום אחד, במקום בו מסעדות יוקרה שוכנות ליד מאורות סמים, וחוף ים כחול ורחב נפרס מול שורות ארוכות של בתים צפופים וקירות בטון אפורים.

הסרט זוכה ציון לשבח בפסטיבל קאן, זוכה פרס וולגין בפסטיבל ירושלים וזכה בפרס "אופיר" לסרט הטוב של השנה.

!

http://www.lev.co.il/movies/movie.asp?itemId=412

 

 

"לצאת לדרך"

כאשר בארט וורונה מגלים שהם בהריון, הם נכנסים לפאניקה מוחלטת. הם שונאים את העיירה הקטנה בה הם מתגוררים ומחליטים לצאת לדרכים ולחפש את המקום המושלם בו הם יוכלו להקים את ביתם החדש. לאורך הדרך הם פוגשים מגוון רחב של חברים ישנים וקרובי משפחה, אותם הם לא ראו מזה זמן: חלקם משונים באופן היסטרי, אחרים מעוררי השראה באופן שמחמם את הלב, אך כולם מסייעים לבארט וורונה למצוא את יעדם. בעזרת כל אותם אנשים מצליח הזוג הצעיר והמאוהב לראות שהדבר היחיד אותו הם למעשה צריכים כדי להקים בית, ולא משנה איפה הוא יהיה, הוא זה את זו...

 

http://www.lev.co.il/movies/movie.asp?itemid=372

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המועצה אינה אחראית לתוכן המודעות ולאמור בהן

מוגש כשירות לתושב על ידי המועצה המקומית עומר .

רוצים חינוך, איכות חיים, תרבות ? בואו לעומר

עומר - בירת התרבות של הנגב

ניסים ניר

דובר המועצה

בקרו באתר הבית שלנו

http://www.omer.muni.il

להצטרפות לרשימת התפוצה http://www.omer.muni.il/hadover/omer/omermail.asp

להסרה מרשימת התפוצה - לחץ כאן

הנכם מוזמנים להצטרף לקבוצת Omer בפייסבוק , פינה חמה לתושבי עומר או לכל אלה המעוניינים להעביר/לקבל אינפורמציה על הישוב, עדכונים חמים. חדשות. אקטואליה. תרבות. אמנות. ספורט. כלכלה ועוד.

 

P חשוב על הסביבה בטרם תדפיס מייל זה.


--
This message has been scanned for viruses and
dangerous content by MailScanner, and is
believed to be clean.