botanicare
"טמבור: סדנאות לעיצוב חדרעי ילדים ומדבקות מגניבות/יולי 2009 PDF Print דואר אלקטרוני
חברת טמבור, חברת צבע מובילה בישראל מציגה לקראת ימי החופש הגדול את כל הפתרונות לעיצוב חדרי ילדים

• ייעוץ חינם לעיצוב חדרי ילדים
• עשרות שבלות חינם להורדה מאתר האינטרנט
• קולקציית מדבקות ייחודיות לקיר
• מגוון טיפים לעיצובים שילדים אוהבים

איתן ויצמן, סמנכ"ל השיווק של טמבור אמר היום כי בימי החופש הגדול קיימת צמיחה של כ-35% בצביעת הבית בכלל ובצביעת חדרי ילדים בפרט.

30% מתכוונים לצבוע את חדר הילדים בחודשים יולי אוגוסט.

ויצמן ציין כי במיוחד לחופש הגדול פתחה טמבור סדנאות ייחודיות לעיצוב חדרי ילדים, בבית טמבור מול קניון ר"ג, הוסיפה עשרות שבלונות לאתר החברה שניתן להוריד, ללא תשלום, ומציגה מגוון רחב של פתרונות יצירתיים לחדרי הילדים, במיוחד לימי מיתון וימי החופש הגדול .

כמו כן משיקה טמבור מדבקות איכותיות לחדר ילדים. מגוון רחב של מדבקות להשלמת המראה המושלם של חדר הילדים. דמויות ססגוניות, עושר של דימיון ושמחה לחדר הילדים. המדבקות רחיצות וניתנות להסרה ללא פגע לצבע הקיר. להשיג בבית טמבור מול קניון איילון ובסניפי רשת "הום סנטר".

לדברי ניבה יחיאב, אדריכלית ומנהלת העיצוב של טמבור, עולם הילדים נתפס תמיד כמלא דמיון וצבעוני במיוחד, זה המקום בו "נפרצים המחסומים" בכל הקשור לשימוש בגוונים עזים וצבעוניים יותר, וגם אין גוון מסוים שהוא "טוב" או "רע" לחדרי ילדים.

איך מתחילים לעצב ולצבוע חדרי ילדים? כדאי להתחיל מבחירת רעיון לחדר - מעין סיפור שרוצים לספר. כדאי ורצוי לשתף את הילד בחגיגה, הן בבחירת הגוונים והן בצביעה עצמה - הצבעים של היום ידידותיים לסביבה, קלים ופשוטים לשימוש ואינם מטפטפים. מומלץ לצבוע במוצרים על בסיס מים, בעלי VOC נמוך, הנושאים את התו ירוק של מכון התקנים.


מדבקות לחדר הילדים:
• מגוון רחב של מדבקות בגדלים משתנים.
• עיצוב יחודי לטמבור ע"י אמן ישראלי - עמית אופיר, מאייר המותג 'טרובדור'.
• דמויות יחודיות לסגנונות שונים של חדרים.

עיצוב חדרי ילדים:

צביעת קירות:
כמה זה טבעי שילדים לפעמים משאירים אחריהם סימנים: טביעות אצבעות על הקירות, סימני כדור, נעליים, אוכל ועוד. לחדרי ילדים מומלץ לבחור צבע על בסיס טפלון- סופרקריל קלין - צבע אקרילי איכותי לעמידות משופרת ולמניעת לכלוך בתוספת טפלון ובעל התו ירוק [כ 299 ₪ לאריזת 5 ליטר].

כדי להוסיף יותר עניין לחדר, ניתן לשלב צביעה באפקטים מיוחדים, המעשירה את התוצאה הסופית. לדוגמא: אפקט עננים, המבוצע בטכניקת ווש בעזרת "סופר-ווש": ערכה הכוללת את הצבע לקיר וכן את הספוג המיוחד לצורך יצירת האפקט. בעזרת "סופר-ווש" כל אחד יכול להיות אומן, וליצור לעצמו את האפקט הרצוי על הקיר. (כ 95 ₪ לערכה, הכוללת אריזת 0.5 ליטר צבע, ספוג ליישום וספרון הדרכה) ההמלצה שלנו בנושא זה - להתאמן קודם על קרטון, עד שמגיעים לאפקט שרוצים - ואח"כ לצבוע את הקיר.

אפקט נוסף שניתן ליצור הוא אפקט "מנצנץ" על גבי הקיר בעזרת "פנטזיה - אפקט מנצנץ" המעניק לקיר מראה ססגוני ומרהיב במיוחד. את האפקט המנצנץ מומלץ ליישם על גבי קיר צבוע בסופרקריל 2000 בגוון חזק במיוחד - כחול, ירוק, כתום, ורוד וכו'. האפקט המנצנץ ייראה במלוא הדרו כשהקיר נתון לתאורה טובה - טבעית או מלאכותית. (מחיר כ 125 ₪ לערכה, הכוללת 0.75 ליטר צבע מנצנץ, רולר, מברשת וספרון הדרכה)
אפקט אחר שניתן ליצור הוא אפקט "עתיק" של הקיר בעזרת "ענתיק" המעניק לקיר מראה אותנטי ומיוחד.

פנטזיה זורחת:
פנטזיה זורחת: - צבע אקרילי על בסיס מים שזורח בחושך, מתאים במיוחד לעיטור חדרי נוער וילדים. המוצר, פרי פיתוח חדשני וייחודי, קולט את האור שנמצא בחדר [אור שמש ו/או תאורה מלאכותית] וכאשר מחשיך הוא זורח בגוון באור כחול-ירוק.
השימוש בפנטזיה זורחת מוסיף לחדר אווירה צעירה ושובבה: ניתן לעטר אזורים שונים בחדר באמצעות אחת מהשבלונות המצורפות לערכה, או לעטר בצורה חופשית.
המוצר מגיע במארז קומפקטי הכולל אריזת צבע זורח [150 מ"], 8 שבלונות מדליקות ומברשת ספוג ליישום. מחיר המארז:כ- 70 ₪. ניתן להשיג ברשתות השיווק ובנקודות המכירה המובחרות.

הצעה לשילוב ילדים קטנים בעבודת הצביעה:

1. צובעים את הרקע של הקיר בצבע סופרקריל לבן.
2. בוחשים היטב כל אחד מן הצבעים השונים.
3. שופכים כל צבע לצלחת אחרת.
4. טובלים כף יד אחת בצבע, מצמידים את שתי כפות הידיים ומשפשפים, כדי ששתיהן יהיו מרוחות בצבע.
5. מצמידים בתנועה אחת את שתי כפות הידיים אל הקיר במרחק של כ - 30 ס"מ זו מזו, ומרחיקים אותן מיד כדי שלא יוצרו מריחות של צבע על הקיר.
6. חוזרים על הפעולה כמה פעמים באזורים שונים בקיר.
כפות הידיים של הילדים על הקיר בחדרם מעניק ביטחון והעצמה "אנחנו על המפה".


עיצוב חדרי נוער:

חדר המתבגר כמו בית בפני עצמו - יש בו אזור שינה, לימודים ואירוח של החברים. המתבגרים יודעים מה הם רוצים וחשוב להתאים להם את הצבע אותו הם אוהבים. ניתן להעשיר את השפה הצבעונית על ידי שילוב של מספר גוונים בחלל - כל חלל מגדיר אזור מסויים בחדר, לדוגמא ירוק לאזור השינה, כתום לאזור האירוח של החבר'ה וכן הלאה. לקבלת מראה הייטקי מומלץ להשתמש בסוויד מטאלי בגוון כסוף או סגלגל.

שבלונות, בכל צורה שהיא, יוצרות קיר עם המון אוירה. ניתן להוריד מאתר טמבור עשרות שבלונות לבחירה, גוזרים וצובעים .

שלבי העבודה עם השבלונה:
1. קבעו את מיקום השבלונה על הקיר, מדדו וסמנו בעיפרון חלש.
2. הצמידו את השבלונה למקום שאותו רוצים לקשט בעזרת פיסת נייר דבק "מוחלש" [מומלץ ל"החליש" את אחיזתו של נייר הדבק על מנת שלא יסיר עמו גם צבע מהקיר בעת ההסרה. את ההחלשה מבצעים על ישי הצמדת הצד הדביק של הנייר למצע שעיר - מגבת או חתיכת בד].
3. שפכו מעט צבע לכלי פלסטיק שטוח.
4. טבלו את קצה מברשת הסטנסיל במעט מהצבע, ו"בזבזו" על נייר את הצבע שעל המברשת כדי שהמברשת תהיה כמעט יבשה מצבע.
5. מלאו את השבלונה בצבע בעזרת טפיחות קלות עם המברשת. משסיימתם למלא את השבלונה, הסירו אותה, ונקו מיד בעדינות. כשהשבלונה נקיה ויבשה עברו למיקום הבא.
* כשעוברים לצבע חדש או כשמסיימים שוטפים את המברשת במים וסבון ומייבשים היטב.

מחפשים רעיונות נוספים: אתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט שלנו ולדפדף בקטלוגים המיוחדים לחדרי ילדים, לקבל הנחיות לצביעת שבלונות או להתנסות בצביעה ב"קליק" באמצעות המיקסר: www.tambour.co.il
כמו כן ניתן להגיע לייעץ חינם בבית הצבע של טמבור, מול קניון איילון.

עדיין לא בטוחים שאתם יכולים לעשות זאת בעצמכם? בואו לקבל ייעוץ גוונים חינם בבית טמבור. לתאום הייעוץ פנו לטלצבע 1-800-321-321.